IŠSIPLĖTIMO BAKELIO KAMŠTIS

    4,38 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C73003CK
    DAEWOO 90409256 OPEL 01304659 OPEL 01304660 OPEL 01304661 OPEL 01304665 OPEL 01304666 OPEL 01304667 OPEL 01304853 OPEL 1304659 OPEL 1304660 OPEL 1304661 OPEL 1304665 OPEL 1304666 OPEL 1304667 OPEL 1304853 OPEL 90352470 OPEL 90409256 OPEL 90409257 OPEL 90410326 OPEL 90467472 OPEL 90467473 OPEL 90500006 SAAB 4356700 SAAB 4395513
    Pakuotės ilgis (m) 0.130000
    Pakuotės plotis (m) 0.120000
    Pakuotės aukštis (m) 0.030000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 4 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    IŠSIPLĖTIMO BAKELIO KAMŠTIS.

    Detalės OE kodai yra DAEWOO 90409256 OPEL 01304659 OPEL 01304660 OPEL 01304661 OPEL 01304665 OPEL 01304666 OPEL 01304667 OPEL 01304853 OPEL 1304659 OPEL 1304660 OPEL 1304661 OPEL 1304665 OPEL 1304666 OPEL 1304667 OPEL 1304853 OPEL 90352470 OPEL 90409256 OPEL 90409257 OPEL 90410326 OPEL 90467472 OPEL 90467473 OPEL 90500006 SAAB 4356700 SAAB 4395513.

    Detalė tinkama automobiliams ESPERO [1991 - 1999], NEXIA [1995 - 2007], FIESTA III [1989 - 1997], SIERRA [1982 - 1987], AGILA A [2000 - 2008], ASTRA F [1991 - 2002], ASTRA G [1998 - 2009], CALIBRA A [1989 - 1997], COMBO B [1994 - 2002], COMBO C [2000 - 2010], CORSA A [1982 - 1994], CORSA B [1993 - 2000], CORSA C [2000 - 2006], FRONTERA A [1992 - 1999], MERIVA A [2003 - 2010], OMEGA A [1986 - 1994], OMEGA B [1994 - 2006], TIGRA [1994 - 2001], VECTRA A [1988 - 1996], VECTRA B [1995 - 2003], ZAFIRA A [1999 - 2005], 9-3 [1998 - 2003], 9-5 [1997 - 2010], 900 II [1993 - 1999]

    C73003CK

    Specifikacija

    Markė
    Daewoo
    Ford
    Opel
    Saab
    Modelis
    9-3 [1998 - 2003]
    9-5 [1997 - 2010]
    900 II [1993 - 1999]
    AGILA A [2000 - 2008]
    ASTRA F [1991 - 2002]
    ASTRA G [1998 - 2009]
    CALIBRA A [1989 - 1997]
    COMBO B [1994 - 2002]
    COMBO C [2000 - 2010]
    CORSA A [1982 - 1994]
    CORSA B [1993 - 2000]
    CORSA C [2000 - 2006]
    ESPERO [1991 - 1999]
    FIESTA III [1989 - 1997]
    FRONTERA A [1992 - 1999]
    MERIVA A [2003 - 2010]
    NEXIA [1995 - 2007]
    OMEGA A [1986 - 1994]
    OMEGA B [1994 - 2006]
    SIERRA [1982 - 1987]
    TIGRA [1994 - 2001]
    VECTRA A [1988 - 1996]
    VECTRA B [1995 - 2003]
    ZAFIRA A [1999 - 2005]

    Nėra apžvalgos

    3RG80408
    AKRON-MALE118059
    CAUTEX954093
    DAEWOO90409256
    FARE SA15375
    FARE SATB160
    FEBI BILSTEIN01211
    GATESRC201
    METALCAUCHO03507
    METZGER2140039
    MEYLE614 800 9001
    MEYLE6148000001
    MEYLE6148009001
    MI.R.A.23/3641
    OPEL01304659
    OPEL01304660
    OPEL01304661
    OPEL01304665
    OPEL01304666
    OPEL01304667
    OPEL01304853
    OPEL1304659
    OPEL1304660
    OPEL1304661
    OPEL1304665
    OPEL1304666
    OPEL1304667
    OPEL1304853
    OPEL90352470
    OPEL90409256
    OPEL90409257
    OPEL90410326
    OPEL90467472
    OPEL90467473
    OPEL90500006
    QUINTON HAZELLFC500
    RAPRO66120
    RAPRO66130
    SAAB4356700
    SAAB4395513
    SWAG99 90 1211
    TOPRAN202 261
    TRISCAN86104
    VAUXHALL90352470
    VAUXHALL90409256
    VAUXHALL90409257
    VAUXHALL90410326
    VAUXHALL90467472
    VAUXHALL90467473
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį