PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS

    36,12 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    E12000FR
    ALFA ROMEO 55190509 FIAT 55190509 LANCIA 55190509
    Pakuotės ilgis (m) 0.140000
    Pakuotės plotis (m) 0.050000
    Pakuotės aukštis (m) 0.050000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 36 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PASKIRSTYMO FAZIŲ REGULIATORIUS.

    Prekė tinkama automobiliams FIAT GRANDE PUNTO 1.4,1.4 16V 2005-,ALFA ROMEO MITO 1.4 2008-.

    Papildoma informacija

    Polių skaičius: 2
    Svoris [kg]: 0,19
    Pakavimo vienetas: 1

    E12000FR

    Specifikacija

    Markė
    Alfa Romeo
    Fiat
    Lancia
    Modelis
    500 [2007 - ]
    DOBLO [2000 - 2010]
    DOBLO [2009 - ]
    GRANDE PUNTO [2005 - ]
    IDEA [2003 - 2011]
    LINEA [2006 - 2015]
    MITO [2008 - ]
    MUSA [2004 - 2012]
    PALIO [2004 - 2011]
    SIENA [1996 - 2003]
    YPSILON [2003 - 2012]

    Nėra apžvalgos

    ALFA ROMEO 55190509
    AUTEX 716067
    AUTEX 957015
    BGA OCV2200
    CSV electronic parts CVR3086
    DIPASPORT VVT006MRLN
    DIPASPORT VVT006PRBN
    ELTA AUTOMOTIVE EE0806
    ELTA AUTOMOTIVE XCS6338
    ERA 554022
    ERA 554022A
    ESEN SKV 39SKV008
    FIAT 55190509
    FISPA 87.086
    FISPA 87.086A2
    GK SK6067
    HEPU 21-5062
    HOFFER 8091508
    HOFFER 8091508A1
    INA 427 0013 10
    INTERMOTOR 17300
    IPD 21-5062
    IPD 45-6010
    LANCIA 55190509
    LEMARK LCS101
    MAGNETI MARELLI 064847179010
    MAGNETI MARELLI 064847202010
    MAXGEAR 27-0685
    MEAT & DORIA 91508
    MEAT & DORIA 91508A1
    METZGER 0899102
    MOTAQUIP LVEP118
    MOTIVE VVTS2153
    MOTORAD 1VS253
    OSSCA 41503
    PartsTec PTA127-0147
    PIERBURG 7.06117.35.0
    QUINTON HAZELL XELV61
    SIDAT 87.086
    SIDAT 87.086A2
    STELLOX 75-51376-SX
    SWAG 70 94 8418
    VAICO V24-1704
    WE PARTS 381180008
    WE PARTS 381180009
    WILMINK GROUP WG1014648
    WILMINK GROUP WG1725023
    WILMINK GROUP WG1741856
    WILMINK GROUP WG1796014
    WILMINK GROUP WG1822657
    WILMINK GROUP WG1924911
    ZZVF ZVAK120
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį