PUSAŠIS

    89,07 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62011PW
    VOLVO 30735344 VOLVO 8251778 VOLVO 8601983 VOLVO 8602589 VOLVO 8603879 VOLVO 8689226 VOLVO 9207795
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 89 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO S80 2.0/2.4/2.4 D/2.5 00-10 /ATM,DEŠINĖ/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Ilgis [mm]: 986
    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48

    N62011PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    S80 I [1998 - 2007]

    Nėra apžvalgos

    LÖBRO 305514
    RE-EX DS11325
    RE-EX DS11327
    SPIDAN 25291
    VOLVO 30735344
    VOLVO 8251778
    VOLVO 8601983
    VOLVO 8602589
    VOLVO 8603879
    VOLVO 8689226
    VOLVO 9207795
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį