PUSAŠIS

    100,16 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62019PW
    VOLVO 30735135 VOLVO 8251782 VOLVO 8602568 VOLVO 8603804 VOLVO 8689204
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 100 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO S80 2.8T6,2.9T,3.0,3.0T6 2000-2006 /ATM,DEŠINĖ/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 39
    Ilgis [mm]: 687,50
    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48
    ABS žiedas [mm]: 81,00
    Riebokšlio skersmuo [mm]: 56,50
    Rato pusės jungties skersmuo [mm]: 98,00
    Papildomas gaminys / PAPILDOMA INFORMACIJA
    2: su guoliu
    Papildomas gaminys / PAPILDOMA INFORMACIJA
    Sriegio dydis: M10x1,5F
    papildomas gaminys / papildoma informacija:be skysčio trinties movos
    Ilgis 2 [mm]: 228,00
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    N62019PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    S80 I [1998 - 2007]

    Nėra apžvalgos

    SPIDAN 25293
    TrakMotive 30-1056
    VOLVO 30735135
    VOLVO 8251782
    VOLVO 8602568
    VOLVO 8603804
    VOLVO 8689204
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį