PUSAŠIS

    157,18 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62044PW
    VOLVO 36002895
    Pakuotės ilgis (m) 1.020000
    Pakuotės plotis (m) 0.110000
    Pakuotės aukštis (m) 0.110000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 157 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO ENG.1.6T S60II/V60 T3/T4 10-, S80II/V70III T4 10- /DEŠINĖ,ATM/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    N62044PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    S60 II [2010 - 2019]
    S80 II [2006 - 2017]
    V60 I [2010 - ]
    V70 III [2007 - ]

    Nėra apžvalgos

    ODM-MULTIPARTS 18-152770
    VOLVO 31259624
    VOLVO 31367154
    VOLVO 31367584
    VOLVO 36001452
    VOLVO 36002895
    VOLVO 36012413
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį