PUSAŠIS

    67,60 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62045PW
    VOLVO 30735129 VOLVO 30783082 VOLVO 36000518 VOLVO 8252033 VOLVO 8601853 VOLVO 8602574 VOLVO 8603789 VOLVO 8689210 VOLVO 9480544
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 67 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO ENG. 2.0T,2.3T5,2.4,2.4D5,2.4T,2.4T5,2.5T,T5 S60 00-10, V70II 00-07, XC70 2.4T 00-02 /ATM,KAIRĖ/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
    Ilgis [mm]: 527,00
    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48
    ABS žiedas [mm]: 81,50
    Riebokšlio skersmuo [mm]: 56,60
    Rato pusės jungties skersmuo [mm]: 98,00
    Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm]: 86,00
    Sriegio dydis: M10x1,5F
    Transmisijos pusės jungties skersmuo [mm]: 86,00
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    N62045PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    S60 I [2000 - 2010]
    V70 II [1999 - 2008]
    XC70 CROSS COUNTRY [1997 - 2008]

    Nėra apžvalgos

    GSP 862009
    SPIDAN 25338
    TrakMotive 30-1086
    VOLVO 30735129
    VOLVO 30783082
    VOLVO 36000518
    VOLVO 8252033
    VOLVO 8601853
    VOLVO 8602574
    VOLVO 8603789
    VOLVO 8689210
    VOLVO 9480544
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį