PUSAŠIS

    148,30 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62047PW
    VOLVO 30651740 VOLVO 30681387 VOLVO 30735888 VOLVO 36051042 VOLVO 8602527 VOLVO 8602915 VOLVO 8603311 VOLVO 8603802 VOLVO 8653579 VOLVO P8653579
    Pakuotės ilgis (m) 0.690000
    Pakuotės plotis (m) 0.130000
    Pakuotės aukštis (m) 0.130000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 148 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO XC90 2.9T6 02-06 /KAIRĖ,ATM/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Ilgis [mm]: 473
    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 35
    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48

    N62047PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    XC90 I [2002 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    DEPA 3407150
    EAI T98705A1
    LÖBRO 305546
    OPTIMAL DS-3748
    SHAFTEC VO220L
    SPIDAN 25323
    VOLVO 30651740
    VOLVO 30681387
    VOLVO 30735888
    VOLVO 36051042
    VOLVO 8602527
    VOLVO 8602915
    VOLVO 8603311
    VOLVO 8603802
    VOLVO 8653579
    VOLVO P8653579
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį