PUSAŠIS

    135,02 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62048PW
    VOLVO 30681388 VOLVO 30735280 VOLVO 30735889 VOLVO 36051049 VOLVO 8602530 VOLVO 8602918 VOLVO 8603313 VOLVO 8603886
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 135 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO XC90 2.9T6 02-06 /DEŠINĖ,ATM,LHD/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Ilgis [mm]: 704
    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 39
    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48

    N62048PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    XC90 I [2002 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    CARDONE 609335
    DA SILVA J8875
    DA SILVA JR8875
    DEPA 3407100
    EAI T98704A1
    LÖBRO 305547
    SHAFTEC VO220R
    SPIDAN 25324
    VOLVO 30681388
    VOLVO 30735280
    VOLVO 30735889
    VOLVO 36051049
    VOLVO 8602530
    VOLVO 8602918
    VOLVO 8603313
    VOLVO 8603886
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį