PUSAŠIS

    168,38 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62053PW
    VOLVO 30735563 VOLVO 30759075 VOLVO 36000337 VOLVO 36051053 VOLVO 36051054 VOLVO 8603437 VOLVO 8603881
    Pakuotės ilgis (m) 1.180000
    Pakuotės plotis (m) 0.120000
    Pakuotės aukštis (m) 0.120000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 168 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO XC90 D3/D5 02-14 VIN->354475, 3.2V6 VIN ->354978 02-14, 4.4V8 VIN ->367133 02-07 /DEŠINĖ,ATM/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Ilgis [mm]: 1031
    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 28
    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48

    N62053PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    XC90 I [2002 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    EAI T78258
    GENERAL RICAMBI SE3075
    GSP 201403
    METELLI 17-0742
    VOLVO 30735563
    VOLVO 30759075
    VOLVO 36000337
    VOLVO 36051053
    VOLVO 36051054
    VOLVO 8603437
    VOLVO 8603881
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį