PUSAŠIS

    93,63 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62067PW
    VOLVO 30759760 VOLVO 36000071 VOLVO 36000181 VOLVO 360001812 VOLVO 36000437 VOLVO 36000546 VOLVO 36000547 VOLVO 8603250 VOLVO 86032505 VOLVO 8603816 VOLVO 86038171
    Pakuotės ilgis (m) 0.670000
    Pakuotės plotis (m) 0.110000
    Pakuotės aukštis (m) 0.110000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 93 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO ENG. 2.4AWD,2.4TDI D5,2.4,T5 S40/V50 04-, C30/C70 06- /KAIRĖ,MTM/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Ilgis [mm]: 533
    Išorinis dantr. rato pusėje: 36
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 26

    N62067PW

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    C30 [2006 - 2014]
    C70 II [2006 - 2014]
    S40 II [2003 - 2016]
    V50 [2003 - 2013]

    Nėra apžvalgos

    CDX 190549
    CEVAM 7431
    DEPA 3253302
    EAI T78391
    INTERPARTS VO-8-15-106
    SHAFTEC VO162L
    SHAFTEC VO224L
    SKF VKJC 4918
    VOLVO 30759760
    VOLVO 36000071
    VOLVO 36000181
    VOLVO 360001812
    VOLVO 36000437
    VOLVO 36000546
    VOLVO 36000547
    VOLVO 8603250
    VOLVO 86032505
    VOLVO 8603816
    VOLVO 86038171
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį