PUSAŠIS

    69,31 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N95024PW
    AUDI 7M0407272A AUDI 7M0407272AV AUDI 7M0407272E AUDI 7M0407272F AUDI 7M0407272H AUDI 7M0407272K FORD 1020964 FORD 1097313 FORD 1097317 FORD 1132482 FORD 1132487 FORD 7201674 FORD 95VW3B436BA FORD 95VW3B436BB FORD 95VW3B436FA VW 7M0407272AV VW 7M0407272AX VW 7M0407272F VW 7M0407272H VW 7M0407272K VW 7M0407450AX VW 7M0407452X VW 7M3407272A VW 7M3407452AX SEAT 7M0407272F
    Pakuotės ilgis (m) 0.670000
    Pakuotės plotis (m) 0.110000
    Pakuotės aukštis (m) 0.120000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 69 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PUSAŠIS.

    Prekė tinkama automobiliams VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA 1.9TDI AHU/1Z 95-01 /MTM/ /DEŠINĖ/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Krumplių skaičius, ABS žiedas: 48
    Riebokšlio skersmuo [mm]: 60
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 35
    Išorinis dantr. rato pusėje: 38
    Ilgis [mm]: 559
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    N95024PW

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Seat
    Vw
    Modelis
    ALHAMBRA [1996 - 2010]
    GALAXY [1995 - 2006]
    SHARAN [1995 - 2010]

    Nėra apžvalgos

    AUDI 7M0407272A
    AUDI 7M0407272AV
    AUDI 7M0407272E
    AUDI 7M0407272F
    AUDI 7M0407272H
    AUDI 7M0407272K
    CEVAM 5821Z
    DA SILVA 6185AT
    DA SILVA 9146AT
    EAI T78142A
    FORD 1020964
    FORD 1097313
    FORD 1097317
    FORD 1131680
    FORD 1132482
    FORD 1132487
    FORD 1689946
    FORD 7201674
    FORD 95VW3B436BA
    FORD 95VW3B436BB
    FORD 95VW3B436FA
    FORD 95VW3B436FB
    FORD RE95VX3B436F1B
    FORD RM95VX3B436BB
    FORD RM95VX3B436FB
    FORD XM213B436AA
    GENERAL RICAMBI FO3186
    GENERAL RICAMBI WW3222
    LÖBRO 302831
    LÖBRO 302835
    METELLI 17-0267
    RCA FRANCE AV194A
    RCA FRANCE AV194AN
    RE-EX DS7926
    SEAT 7M0407272F
    SEAT JZW407450GX
    SERCORE 12337
    SKF VKJC 5273
    SPIDAN 20151
    SPIDAN 20155
    TRISCAN 8540 29611
    VW 7M0407272AV
    VW 7M0407272AX
    VW 7M0407272F
    VW 7M0407272H
    VW 7M0407272K
    VW 7M0407450AX
    VW 7M0407452X
    VW 7M3407272A
    VW 7M3407452AX
    VW JZW407450GX
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį