ŠVIESŲ JUNGIKLIS

    13,31 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    E95077WS
    1C0 941 531A, 1C0 941 531A 01C, 1C0 941 531A 20H, 1C0941531A, 1C0941531A01C, 1C0941531A20H
    Pakuotės ilgis (m) 0.120000
    Pakuotės plotis (m) 0.070000
    Pakuotės aukštis (m) 0.070000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 13 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    ŠVIESŲ JUNGIKLIS.

    Detalė tinkama automobiliams VW GOLF IV 1997-,PASSAT B5 1996-.

    Papildoma informacija: Valdymo būdas: posūkių rankenėlės valdymas

    Jungiklio funkcija: įjungimo/išjungimo jungiklis
    Spalva: juoda
    Jungiklio apšvietimas: raudona
    Spalvos kodas: 20H
    Jungiklio funkcija: su galinių rūko žibintų funkcija
    Korpuso medžiaga: plastmasė
    Transporto priemonės įranga: transporto priemonėms su rūko žibintais
    Vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
    Transporto priemonės įranga: transporto priemonėms be automatinio artimųjų šviesų įjungimo
    Vairuotojo padėtis: Kairės / dešinės pusės eismui
    Jungiklio funkcija: su rūko žibintų funkcija
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    E95077WS

    Specifikacija

    Markė
    Seat
    Vw
    Modelis
    ALHAMBRA [1996 - 2010]
    BORA [1998 - 2005]
    GOLF IV [1997 - 2004]
    LUPO [1998 - 2004]
    NEW BEETLE [1998 - 2011]
    PASSAT B5 [1996 - 2005]
    POLO [1994 - 2002]
    SHARAN [1995 - 2010]

    Nėra apžvalgos

    A.I.C. Competition50995
    ACEMARK153692
    AUTOMEGA150045410
    AUTOMEGA3094105311C0A
    BBR Automotive002-40-10160
    BorsehungB11402
    BSGBSG 90-860-039
    BSGBSG 90-860-040
    BUGIADBSP20178
    BUGIADBSP24615
    CSV electronic partsCIL3811
    ERA662075
    ESEN SKV36SKV004
    FEBI BILSTEIN24450
    HELLA6LB 005 389-011
    HERTH+BUSS ELPARTS70525010
    JP GROUP1196100600
    MAGNETI MARELLI000050965010
    MAGNETI MARELLI000051053010
    MAXGEAR50-0086
    METZGER0916054
    MEYLE100 890 0011
    OSSCA03162
    PATRONP15-0036
    SEAT1C0 941 531A
    SEAT1C0 941 531A 01C
    SEAT1C0 941 531A 20H
    SWAG30 92 4450
    VEMOV10-73-0113
    VIKA99410046201
    VW1C0 941 531A
    VW1C0 941 531A 01C
    VW1C0 941 531A 20H
    WE PARTS461890008
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį