VANDENS SIURBLYS / POMPA

    20,68 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C49029PW
    045.121.011F, 045.121.011FV, 045.121.011FX, 045.121.011H, 045.121.011HV, 045.121.011HX, 1101228, 1124940, 1138725, 1250684, 1250685, 1459215, 1459216, 1673517, 3M218501AA, 6M218501AA, ME6M218501A1A, RM3M218501AA, RM6M218501AA, 045121011F, 045121011FV, 045121011FX, 045121011H, 045121011HV, 045121011HX, 045 121 011F, 045 121 011FV, 045 121 011FX, 045 121 011H, 045 121 011HV, 045 121 011HX
    Pakuotės ilgis (m) 0.120000
    Pakuotės plotis (m) 0.140000
    Pakuotės aukštis (m) 0.120000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 20 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra AUDI 045.121.011F AUDI 045.121.011FV AUDI 045.121.011FX AUDI 045.121.011H AUDI 045.121.011HV AUDI 045.121.011HX FORD 1101228 FORD 1124940 FORD 1138725 FORD 1250684 FORD 1250685 FORD 1459215 FORD 1459216 FORD 1673517 FORD 3M218501AA FORD 6M218501AA FORD ME6M218501A1A FORD RM3M218501AA FORD RM6M218501AA SEAT 045.121.011F SEAT 045.121.011FV SEAT 045.121.011FX SEAT 045.121.011H SEAT 045.121.011HV SEAT 045.121.011HX SKODA 045.121.011F SKODA 045.121.011FV SKODA 045.121.011FX SKODA 045.121.011H SKODA 045.121.011HV SKODA 045.121.011HX VW 045.121.011F VW 045.121.011FV VW 045.121.011FX VW 045.121.011H VW 045.121.011HV VW 045.121.011HX.

    Detalė tinkama automobiliams A2 [2000 - 2005], A3 8P [2003 - 2014], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], AROSA [1997 - 2004], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], CADDY III [2004 - 2015], FOX [2003 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], JETTA III [2004 - 2011], LUPO [1998 - 2004], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [1994 - 2002], POLO [2001 - 2010], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

    C49029PW

    Specifikacija

    Markė
    Audi
    Ford
    Seat
    Skoda
    Vw
    Modelis
    A2 [2000 - 2005]
    A3 8P [2003 - 2014]
    ALHAMBRA [1996 - 2010]
    ALTEA XL [2006 - ]
    ALTEA [2004 - 2015]
    AROSA [1997 - 2004]
    CADDY III [2004 - 2015]
    CORDOBA [2002 - 2010]
    FABIA II [2007 - 2015]
    FABIA I [1999 - 2008]
    FOX [2003 - 2015]
    GALAXY [1995 - 2006]
    GOLF PLUS [2004 - 2010]
    GOLF V [2003 - 2009]
    IBIZA III [2002 - 2010]
    IBIZA IV [2008 - 2017]
    JETTA III [2004 - 2011]
    LEON [2005 - 2013]
    LUPO [1998 - 2004]
    MULTIVAN T5 [2003 - 2015]
    OCTAVIA II [2004 - 2013]
    PASSAT B6 [2005 - 2011]
    POLO [1994 - 2002]
    POLO [2001 - 2010]
    ROOMSTER [2006 - 2015]
    SHARAN [1995 - 2010]
    SUPERB II [2008 - 2015]
    TOLEDO III [2004 - 2009]
    TOURAN [2003 - 2010]
    TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEXAW6212
    AIRTEXWP-1878
    AUDI045.121.011F
    AUDI045.121.011FV
    AUDI045.121.011FX
    AUDI045.121.011H
    AUDI045.121.011HV
    AUDI045.121.011HX
    BLUE PRINTADV189102
    CECAUTO251670
    CECAUTO2516700
    DAYCODP163
    DELPHIWP2658
    DOLZA-249
    FEBI BILSTEIN38512
    FIRST LINEFWP 2005
    FORD1101228
    FORD1124940
    FORD1138725
    FORD1250684
    FORD1250685
    FORD1459215
    FORD1459216
    FORD1673517
    FORD3M218501AA
    FORD6M218501AA
    FORDME6M218501A1A
    FORDRM3M218501AA
    FORDRM6M218501AA
    GATESWP0087
    GK980256
    HEPUP265
    HEPUP565
    INA538 0054 10
    METELLIPA-879
    PIERBURG7.07152.11.0
    QUINTON HAZELLQCP-3476
    RUVILLE65422
    SALERIPA-1354A
    SEAT045.121.011F
    SEAT045.121.011FV
    SEAT045.121.011FX
    SEAT045.121.011H
    SEAT045.121.011HV
    SEAT045.121.011HX
    SKFVKPC 81418
    SKODA045.121.011F
    SKODA045.121.011FV
    SKODA045.121.011FX
    SKODA045.121.011H
    SKODA045.121.011HV
    SKODA045.121.011HX
    VALEO506700
    VW045.121.011F
    VW045.121.011FV
    VW045.121.011FX
    VW045.121.011H
    VW045.121.011HV
    VW045.121.011HX
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį