VANDENS SIURBLYS / POMPA

    20,55 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C49029PW
    AUDI 045.121.011F AUDI 045.121.011FV AUDI 045.121.011FX AUDI 045.121.011H AUDI 045.121.011HV AUDI 045.121.011HX FORD 1101228 FORD 1124940 FORD 1138725 FORD 1250684 FORD 1250685 FORD 1459215 FORD 1459216 FORD 1673517 FORD 3M218501AA FORD 6M218501AA FORD ME6M218501A1A FORD RM3M218501AA FORD RM6M218501AA SEAT 045.121.011F SEAT 045.121.011FV SEAT 045.121.011FX SEAT 045.121.011H SEAT 045.121.011HV SEAT 045.121.011HX SKODA 045.121.011F SKODA 045.121.011FV SKODA 045.121.011FX SKODA 045.121.011H SKODA 045.121.011HV SKODA 045.121.011HX VW 045.121.011F VW 045.121.011FV VW 045.121.011FX VW 045.121.011H VW 045.121.011HV VW 045.121.011HX
    Pakuotės ilgis (m) 0.120000
    Pakuotės plotis (m) 0.140000
    Pakuotės aukštis (m) 0.120000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 20 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra AUDI 045.121.011F AUDI 045.121.011FV AUDI 045.121.011FX AUDI 045.121.011H AUDI 045.121.011HV AUDI 045.121.011HX FORD 1101228 FORD 1124940 FORD 1138725 FORD 1250684 FORD 1250685 FORD 1459215 FORD 1459216 FORD 1673517 FORD 3M218501AA FORD 6M218501AA FORD ME6M218501A1A FORD RM3M218501AA FORD RM6M218501AA SEAT 045.121.011F SEAT 045.121.011FV SEAT 045.121.011FX SEAT 045.121.011H SEAT 045.121.011HV SEAT 045.121.011HX SKODA 045.121.011F SKODA 045.121.011FV SKODA 045.121.011FX SKODA 045.121.011H SKODA 045.121.011HV SKODA 045.121.011HX VW 045.121.011F VW 045.121.011FV VW 045.121.011FX VW 045.121.011H VW 045.121.011HV VW 045.121.011HX.

    Detalė tinkama automobiliams A2 [2000 - 2005], A3 8P [2003 - 2014], GALAXY [1995 - 2006], ALHAMBRA [1996 - 2010], ALTEA [2004 - 2015], ALTEA XL [2006 - ], AROSA [1997 - 2004], CORDOBA [2002 - 2010], IBIZA III [2002 - 2010], IBIZA IV [2008 - 2017], LEON [2005 - 2013], TOLEDO III [2004 - 2009], FABIA I [1999 - 2008], FABIA II [2007 - 2015], OCTAVIA II [2004 - 2013], ROOMSTER [2006 - 2015], SUPERB II [2008 - 2015], CADDY III [2004 - 2015], FOX [2003 - 2015], GOLF V [2003 - 2009], GOLF PLUS [2004 - 2010], JETTA III [2004 - 2011], LUPO [1998 - 2004], MULTIVAN T5 [2003 - 2015], PASSAT B6 [2005 - 2011], POLO [1994 - 2002], POLO [2001 - 2010], SHARAN [1995 - 2010], TOURAN [2003 - 2010], TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

    C49029PW

    Specifikacija

    Markė
    Audi
    Ford
    Seat
    Skoda
    Vw
    Modelis
    A2 [2000 - 2005]
    A3 8P [2003 - 2014]
    ALHAMBRA [1996 - 2010]
    ALTEA XL [2006 - ]
    ALTEA [2004 - 2015]
    AROSA [1997 - 2004]
    CADDY III [2004 - 2015]
    CORDOBA [2002 - 2010]
    FABIA II [2007 - 2015]
    FABIA I [1999 - 2008]
    FOX [2003 - 2015]
    GALAXY [1995 - 2006]
    GOLF PLUS [2004 - 2010]
    GOLF V [2003 - 2009]
    IBIZA III [2002 - 2010]
    IBIZA IV [2008 - 2017]
    JETTA III [2004 - 2011]
    LEON [2005 - 2013]
    LUPO [1998 - 2004]
    MULTIVAN T5 [2003 - 2015]
    OCTAVIA II [2004 - 2013]
    PASSAT B6 [2005 - 2011]
    POLO [1994 - 2002]
    POLO [2001 - 2010]
    ROOMSTER [2006 - 2015]
    SHARAN [1995 - 2010]
    SUPERB II [2008 - 2015]
    TOLEDO III [2004 - 2009]
    TOURAN [2003 - 2010]
    TRANSPORTER T5 [2003 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEX AW6212
    AIRTEX WP-1878
    AUDI 045.121.011F
    AUDI 045.121.011FV
    AUDI 045.121.011FX
    AUDI 045.121.011H
    AUDI 045.121.011HV
    AUDI 045.121.011HX
    BLUE PRINT ADV189102
    CECAUTO 251670
    CECAUTO 2516700
    DAYCO DP163
    DELPHI WP2658
    DOLZ A-249
    FEBI BILSTEIN 38512
    FIRST LINE FWP 2005
    FORD 1101228
    FORD 1124940
    FORD 1138725
    FORD 1250684
    FORD 1250685
    FORD 1459215
    FORD 1459216
    FORD 1673517
    FORD 3M218501AA
    FORD 6M218501AA
    FORD ME6M218501A1A
    FORD RM3M218501AA
    FORD RM6M218501AA
    GATES WP0087
    GK 980256
    HEPU P265
    HEPU P565
    INA 538 0054 10
    METELLI PA-879
    PIERBURG 7.07152.11.0
    QUINTON HAZELL QCP-3476
    RUVILLE 65422
    SALERI PA-1354A
    SEAT 045.121.011F
    SEAT 045.121.011FV
    SEAT 045.121.011FX
    SEAT 045.121.011H
    SEAT 045.121.011HV
    SEAT 045.121.011HX
    SKF VKPC 81418
    SKODA 045.121.011F
    SKODA 045.121.011FV
    SKODA 045.121.011FX
    SKODA 045.121.011H
    SKODA 045.121.011HV
    SKODA 045.121.011HX
    VALEO 506700
    VW 045.121.011F
    VW 045.121.011FV
    VW 045.121.011FX
    VW 045.121.011H
    VW 045.121.011HV
    VW 045.121.011HX
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį