VANDENS SIURBLYS / POMPA

    29,49 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C89023PW
    1151.0.032.679, 1151.2.243.003, 1151.2.244.333, 1151.2.245.687, 1151.9.068.606, 1151.9.069.529, STC2198, 1334101, 1334112, 1334124, 90509657, 90512535, 90541671, 93179365, 11510032679, 11512243003, 11512244333, 11512245687, 11519068606, 11519069529, 1151 0 032 679, 1151 2 243 003, 1151 2 244 333, 1151 2 245 687, 1151 9 068 606, 1151 9 069 529
    Pakuotės ilgis (m) 0.180000
    Pakuotės plotis (m) 0.140000
    Pakuotės aukštis (m) 0.130000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 29 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra BMW 1151.0.032.679 BMW 1151.2.243.003 BMW 1151.2.244.333 BMW 1151.2.245.687 BMW 1151.9.068.606 BMW 1151.9.069.529 LAND ROVER STC2198 OPEL 1334101 OPEL 1334112 OPEL 1334124 OPEL 90509657 OPEL 90512535 OPEL 90541671 OPEL 93179365.

    Detalė tinkama automobiliams 3 E36 [1990 - 2000], 5 E34 [1987 - 1996], 5 E39 [1995 - 2004], 7 E38 [1994 - 2002], RANGE ROVER II [1994 - 2002], OMEGA B [1994 - 2006]

    C89023PW

    Specifikacija

    Markė
    Bmw
    Land Rover
    Opel
    Modelis
    3 E36 [1990 - 2000]
    5 E34 [1987 - 1996]
    5 E39 [1995 - 2004]
    7 E38 [1994 - 2002]
    OMEGA B [1994 - 2006]
    RANGE ROVER II [1994 - 2002]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEXWP-1735
    BMW1151.0.032.679
    BMW1151.2.243.003
    BMW1151.2.244.333
    BMW1151.2.245.687
    BMW1151.9.068.606
    BMW1151.9.069.529
    BUGATTIPA-5404
    CECAUTO251417
    CECAUTO2514170
    DELPHIWP1612
    DOLZB-219
    FEBI BILSTEIN14349
    FIRST LINEFWP 1588
    GK980516
    HEPUP362
    HEPUP462
    LAND ROVERSTC2198
    METELLIPA-502A
    OPEL1334101
    OPEL1334112
    OPEL1334124
    OPEL90509657
    OPEL90512535
    OPEL90541671
    OPEL93179365
    QUINTON HAZELLQCP-3096
    RUVILLE65050
    SALERIPA-714
    SKFVKPC 88826
    VALEO506289
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį