VANDENS SIURBLYS / POMPA

    29,67 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C63011PW
    CHEVROLET 25183429 CHEVROLET 96440224 OPEL 25183429 OPEL 4805174 OPEL 4817953 OPEL 96440224
    Pakuotės ilgis (m) 0.180000
    Pakuotės plotis (m) 0.140000
    Pakuotės aukštis (m) 0.130000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 29 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra CHEVROLET 25183429 CHEVROLET 96440224 OPEL 25183429 OPEL 4805174 OPEL 4817953 OPEL 96440224.

    Detalė tinkama automobiliams CAPTIVA [2006 - 2016], CRUZE [2009 - 2015], EPICA [2003 - 2011], LACETTI J200 [2003 - 2010], NUBIRA [2005 - 2012], LACETTI [2003 - 2010], ANTARA L07 [2006 - ]

    C63011PW

    Specifikacija

    Markė
    Chevrolet
    Daewoo
    Opel
    Modelis
    ANTARA L07 [2006 - ]
    CAPTIVA [2006 - 2016]
    CRUZE [2009 - 2015]
    EPICA [2003 - 2011]
    LACETTI J200 [2003 - 2010]
    LACETTI [2003 - 2010]
    NUBIRA [2005 - 2012]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEX1923
    AKRON-MALE130407
    ALFA22496440
    ASHIKA350WW05
    ASHUKI by Palidium04533190
    BLUE PRINTADG09176C
    BUGATTIPA10118
    CHEVROLET25183429
    CHEVROLET96440224
    CIFAM824-1068
    DOLZO266
    FEBI BILSTEIN40012
    FIRST LINEFWP2227
    GK980808
    GMBGWG94A
    GPPA1367
    GRAFPA1068
    HELLA8MP376810344
    HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1510916
    INA538031210
    JAPANPARTSPQW05
    KAVO PARTSDW1016
    KWP101068
    METELLI24-1068
    MEYLE6132200009
    NIPPARTSN1510913
    OPEL25183429
    OPEL4805174
    OPEL4817953
    OPEL96440224
    OPEN PARTSWAP850500
    OPTIMALAQ2218
    QUINTON HAZELLQCP3681
    RHIAGWP1453
    RUVILLE65331
    SALERIPA1453
    Saleri SILPA1453
    SKFVKPC90002
    STARLINEVPCH124
    SWAG40940012
    TEMOT858445
    THERMOTECD10015TT
    TRISCAN860010030
    VALEO506989
    VALEO506989
    VAUXHALL96440224
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį