VANDENS SIURBLYS / POMPA

    41,77 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C63014PW
    6652000120, 6652000320, 6652000501, 6652000520, 6652000701, 6652000801, 6652001001, 6652001201
    Pakuotės ilgis (m) 0.180000
    Pakuotės plotis (m) 0.130000
    Pakuotės aukštis (m) 0.140000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 41 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra SSANGYONG 6652000120 SSANGYONG 6652000320 SSANGYONG 6652000501 SSANGYONG 6652000520 SSANGYONG 6652000701 SSANGYONG 6652000801 SSANGYONG 6652001001 SSANGYONG 6652001201.

    Detalė tinkama automobiliams ACTYON I [2004 - ], ACTYON SPORTS I [2007 - 2012], KYRON [2005 - ], REXTON [2002 - 2012], REXTON [2012 - 2017], RODIUS [2004 - 2014]

    C63014PW

    Specifikacija

    Markė
    SsangYong
    Modelis
    ACTYON I [2004 - ]
    ACTYON SPORTS I [2007 - 2012]
    KYRON [2005 - ]
    REXTON [2002 - 2012]
    REXTON [2012 - 2017]
    RODIUS [2004 - 2014]

    Nėra apžvalgos

    AISINWPO005
    BLUE PRINTADG09164C
    CIFAM824-1150
    GK987930
    GRAFPA1150
    HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1510404
    JAPANPARTSPQS02
    KAVO PARTSSW5002
    KWP101150
    METELLI24-1150
    NIPPARTSN1510404
    SSANGYONG6652000120
    SSANGYONG6652000320
    SSANGYONG6652000501
    SSANGYONG6652000520
    SSANGYONG6652000701
    SSANGYONG6652000801
    SSANGYONG6652001001
    SSANGYONG6652001201
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį