VANDENS SIURBLYS / POMPA

    19,21 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C55022PW
    FORD 1020988 FORD 1023645 FORD 1090432 FORD 1317913 FORD 1517749 FORD 5020242 FORD 88FX8591A1C FORD 88FX8591AA FORD 88FX8591AB FORD 96FF8K500AE FORD 96FX8591AA FORD EPW40 FORD EPW82 FORD ME88FX8591A1C MAZDA 1E07-15-010
    Pakuotės ilgis (m) 0.180000
    Pakuotės plotis (m) 0.130000
    Pakuotės aukštis (m) 0.140000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 19 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra FORD 1020988 FORD 1023645 FORD 1090432 FORD 1317913 FORD 1517749 FORD 5020242 FORD 88FX8591A1C FORD 88FX8591AA FORD 88FX8591AB FORD 96FF8K500AE FORD 96FX8591AA FORD EPW40 FORD EPW82 FORD ME88FX8591A1C MAZDA 1E07-15-010.

    Detalė tinkama automobiliams ESCORT V [1990 - 1996], ESCORT VI [1994 - 2003], FIESTA III [1989 - 1997], FIESTA IV [1995 - 2002], 121 III [1996 - 2003]

    C55022PW

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Mazda
    Modelis
    121 III [1996 - 2003]
    ESCORT VI [1994 - 2003]
    ESCORT V [1990 - 1996]
    FIESTA III [1989 - 1997]
    FIESTA IV [1995 - 2002]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEXWP-2025
    BLUE PRINTADM59142
    BUGATTIPA-0247
    CECAUTO251562
    CECAUTO2515620
    DAYCODP222-S
    DELPHIWP1720
    DOLZF-165
    FEBI BILSTEIN05633
    FIRST LINEFWP 1465
    FORD1020988
    FORD1023645
    FORD1090432
    FORD1317913
    FORD1517749
    FORD5020242
    FORD88FX8591A1C
    FORD88FX8591AA
    FORD88FX8591AB
    FORD96FF8K500AE
    FORD96FX8591AA
    FORDEPW40
    FORDEPW82
    FORDME88FX8591A1C
    GATESWP0064
    GK980725
    GMBGWF-89A
    HEPUP227
    INA538 0040 10
    KWP10403
    MAZDA1E07-15-010
    METELLIPA-640
    NIPPARTSJ1513045
    QUINTON HAZELLQCP-3243
    RUVILLE65260
    SALERIPA-590P
    SKFVKPC 84620
    VALEO506529
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį