VANDENS SIURBLYS / POMPA

    26,43 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C55038PW
    1078500, 1079085, 1104115, 1131878, 1132355, 1141483, 1198047, 1320446, 1456066, 2183880, 7G9Q8501AA, MEXS4J8591DA, XS4J8591AC, XS4J8591DB
    Pakuotės ilgis (m) 0.210000
    Pakuotės plotis (m) 0.150000
    Pakuotės aukštis (m) 0.140000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 26 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra FORD 1078500 FORD 1079085 FORD 1104115 FORD 1131878 FORD 1132355 FORD 1141483 FORD 1198047 FORD 1320446 FORD 1456066 FORD 2183880 FORD 7G9Q8501AA FORD MEXS4J8591DA FORD XS4J8591AC FORD XS4J8591DB.

    Detalė tinkama automobiliams C-MAX  [2007 - 2010], FIESTA IV [1995 - 2002], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], GALAXY [2006 - 2015], MONDEO IV [2007 - 2015], S-MAX [2006 - 2015], TOURNEO CONNECT [2002 - 2014], TRANSIT CONNECT [2002 - ]

    C55038PW

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Modelis
    C-MAX [2007 - 2010]
    FIESTA IV [1995 - 2002]
    FOCUS C-MAX [2003 - 2007]
    FOCUS II [2004 - 2013]
    FOCUS [1998 - 2007]
    GALAXY [2006 - 2015]
    MONDEO IV [2007 - 2015]
    S-MAX [2006 - 2015]
    TOURNEO CONNECT [2002 - 2014]
    TRANSIT CONNECT [2002 - ]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEXWP-1840
    BOSCH1 987 949 749
    BUGATTIPA-6012
    CECAUTO251619
    CECAUTO2516190
    DELPHIWP2393
    DOLZF-201
    FEBI BILSTEIN19644
    FIRST LINEFWP 1790
    FORD1078500
    FORD1079085
    FORD1104115
    FORD1131878
    FORD1132355
    FORD1141483
    FORD1198047
    FORD1320446
    FORD1456066
    FORD2183880
    FORD7G9Q8501AA
    FORDMEXS4J8591DA
    FORDXS4J8591AC
    FORDXS4J8591DB
    GK980709
    HEPUP237
    METELLIPA-742
    QUINTON HAZELLQCP-3410
    RUVILLE65209
    SALERIPA-949
    SKFVKPC 84416
    VALEO506641
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį