VANDENS SIURBLYS / POMPA

    23,72 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C55040PW
    1007714, 1020538, 1077539, 1132607, 1256170, 1318806, 1326374, 1350460, 1350461, 1566239, 96MX8591AA, 98MM8501BC, C201-15-010A, EPW80, MEYS6G8591A1D, YS6G8501A2C, YS6G8591A1C, YS6G8591A2C, 1E05-15-010, 1E06-15-010, C201-15-010, C202-15-010A, C401-15-010, 30735758, C20115010A, 1E0515010, 1E0615010, C20115010, C20215010A, C40115010, C201 15 010A, 1E05 15 010, 1E06 15 010, C201 15 010, C202 15 010A, C401 15 010
    Pakuotės ilgis (m) 0.150000
    Pakuotės plotis (m) 0.130000
    Pakuotės aukštis (m) 0.130000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 23 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra FORD 1007714 FORD 1020538 FORD 1077539 FORD 1132607 FORD 1326374 FORD 1350460 FORD 1350461 FORD 1566239 FORD 96MX8591AA FORD 98MM8501BC FORD C201-15-010A FORD EPW80 FORD MEYS6G8591A1D FORD YS6G8501A2C FORD YS6G8591A1C FORD YS6G8591A2C MAZDA 1E05-15-010 MAZDA 1E06-15-010 MAZDA C201-15-010 MAZDA C202-15-010A MAZDA C401-15-010 VOLVO 30735758.

    Detalė tinkama automobiliams FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], PUMA [1997 - 2002]

    C55040PW

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Modelis
    FIESTA IV [1995 - 2002]
    FIESTA V [2001 - 2009]
    FOCUS C-MAX [2003 - 2007]
    FOCUS II [2004 - 2013]
    FOCUS [1998 - 2007]
    FUSION [2002 - 2013]
    PUMA [1997 - 2002]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEXAW4104
    AIRTEXWP-9154
    BLUE PRINTADM59171C
    BOSCH1 987 949 758
    BUGATTIPA-6010
    CECAUTO254104
    CECAUTO2541040
    CONTINENTAL CTAMWP6070
    DELPHIWP1854
    DOLZF-133
    FEBI BILSTEIN07839
    FIRST LINEFWP 1713
    FORD1007714
    FORD1020538
    FORD1077539
    FORD1132607
    FORD1256170
    FORD1318806
    FORD1326374
    FORD1350460
    FORD1350461
    FORD1566239
    FORD96MX8591AA
    FORD98MM8501BC
    FORDC201-15-010A
    FORDEPW80
    FORDMEYS6G8591A1D
    FORDYS6G8501A2C
    FORDYS6G8591A1C
    FORDYS6G8591A2C
    GK980719
    HEPUP235
    JAPANPARTSPQ-331
    MAZDA1E05-15-010
    MAZDA1E06-15-010
    MAZDAC201-15-010
    MAZDAC202-15-010A
    MAZDAC401-15-010
    METELLIPA-612
    NIPPARTSJ1513042
    PIERBURG7.07152.17.0
    QUINTON HAZELLQCP-3224
    RUVILLE65298
    SALERIPA-848
    SKFVKPC 84215
    VALEO506472
    VOLVO30735758
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį