VANDENS SIURBLYS / POMPA

    23,58 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C55040PW
    FORD 1007714 FORD 1020538 FORD 1077539 FORD 1132607 FORD 1326374 FORD 1350460 FORD 1350461 FORD 1566239 FORD 96MX8591AA FORD 98MM8501BC FORD C201-15-010A FORD EPW80 FORD MEYS6G8591A1D FORD YS6G8501A2C FORD YS6G8591A1C FORD YS6G8591A2C MAZDA 1E05-15-010 MAZDA 1E06-15-010 MAZDA C201-15-010 MAZDA C202-15-010A MAZDA C401-15-010 VOLVO 30735758
    Pakuotės ilgis (m) 0.150000
    Pakuotės plotis (m) 0.130000
    Pakuotės aukštis (m) 0.130000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 23 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra FORD 1007714 FORD 1020538 FORD 1077539 FORD 1132607 FORD 1326374 FORD 1350460 FORD 1350461 FORD 1566239 FORD 96MX8591AA FORD 98MM8501BC FORD C201-15-010A FORD EPW80 FORD MEYS6G8591A1D FORD YS6G8501A2C FORD YS6G8591A1C FORD YS6G8591A2C MAZDA 1E05-15-010 MAZDA 1E06-15-010 MAZDA C201-15-010 MAZDA C202-15-010A MAZDA C401-15-010 VOLVO 30735758.

    Detalė tinkama automobiliams FIESTA IV [1995 - 2002], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS [1998 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FUSION [2002 - 2013], PUMA [1997 - 2002]

    C55040PW

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Modelis
    FIESTA IV [1995 - 2002]
    FIESTA V [2001 - 2009]
    FOCUS C-MAX [2003 - 2007]
    FOCUS II [2004 - 2013]
    FOCUS [1998 - 2007]
    FUSION [2002 - 2013]
    PUMA [1997 - 2002]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEX AW4104
    AIRTEX WP-9154
    BLUE PRINT ADM59171C
    BOSCH 1 987 949 758
    BUGATTI PA-6010
    CECAUTO 254104
    CECAUTO 2541040
    CONTINENTAL CTAM WP6070
    DELPHI WP1854
    DOLZ F-133
    FEBI BILSTEIN 07839
    FIRST LINE FWP 1713
    FORD 1007714
    FORD 1020538
    FORD 1077539
    FORD 1132607
    FORD 1256170
    FORD 1318806
    FORD 1326374
    FORD 1350460
    FORD 1350461
    FORD 1566239
    FORD 96MX8591AA
    FORD 98MM8501BC
    FORD C201-15-010A
    FORD EPW80
    FORD MEYS6G8591A1D
    FORD YS6G8501A2C
    FORD YS6G8591A1C
    FORD YS6G8591A2C
    GK 980719
    HEPU P235
    JAPANPARTS PQ-331
    MAZDA 1E05-15-010
    MAZDA 1E06-15-010
    MAZDA C201-15-010
    MAZDA C202-15-010A
    MAZDA C401-15-010
    METELLI PA-612
    NIPPARTS J1513042
    PIERBURG 7.07152.17.0
    QUINTON HAZELL QCP-3224
    RUVILLE 65298
    SALERI PA-848
    SKF VKPC 84215
    VALEO 506472
    VOLVO 30735758
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį