VANDENS SIURBLYS / POMPA

    25,97 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C55044PW
    1119276, 1142005, 1142427, 1313167, 1334347, 1336008, 1336637, 1359027, 1361486, 1361516, 1364152, 1434350, 1480869, 1584043, 1S7G-8501-AK, 1S7G-8501-AL, 1S7G-8501-AM, 1S7G-8501-AN, 1S7G-8501-AP, 1S7G-8501-AR, 1S7G-8501-BA, 1S7G-8501-BB, 1S7G-8501-BC, 1S7G-8501-BD, 1S7G-8501-BE, 1S7G-8501-CA, 1S7G-8501-CB, 1S7G-8591-AA, 1S7Z8501A, 2014650, 2026506, 2054275, 2092721, 2183873, 31480425, 4S4G-8501-AB, 4S4G-8501-AC, 4S4G-8501-AD, 4S4G-8501-BA, 4S4G-8501-BB, 4S4G-8501-BC, 4S4G-8501-BD, 4S4G-8501-DA, 4S4G-8501-DB, 4S4Z8501AA, 5074683, 5110990, 5123246, 5135746, 5207379, 5264597, ME1S7J-8501-CA, 4S4Z-8501-D, 4S4Z-8501-E, EJ7Z8501A, EJ7Z8501D, JDE36106, JDE38893, XR8 58491, XR858491, LR025302, LR040990, LR053310, LR081578, L32715100, L32715100A, L3G215100, LF0115100, LF0115100A, LF5215100, LF5215100A, LF9415010A, LF9415100, LF9415100A, 30731312, 30757405, 30777590, 31319266, 31370908, 31375289, 8694759, 1S7G8501AK, 1S7G8501AL, 1S7G8501AM, 1S7G8501AN, 1S7G8501AP, 1S7G8501AR, 1S7G8501BA, 1S7G8501BB, 1S7G8501BC, 1S7G8501BD, 1S7G8501BE, 1S7G8501CA, 1S7G8501CB, 1S7G8591AA, 4S4G8501AB, 4S4G8501AC, 4S4G8501AD, 4S4G8501BA, 4S4G8501BB, 4S4G8501BC, 4S4G8501BD, 4S4G8501DA, 4S4G8501DB, ME1S7J8501CA, 4S4Z8501D, 4S4Z8501E, 1S7G 8501 AK, 1S7G 8501 AL, 1S7G 8501 AM, 1S7G 8501 AN, 1S7G 8501 AP, 1S7G 8501 AR, 1S7G 8501 BA, 1S7G 8501 BB, 1S7G 8501 BC, 1S7G 8501 BD, 1S7G 8501 BE, 1S7G 8501 CA, 1S7G 8501 CB, 1S7G 8591 AA, 4S4G 8501 AB, 4S4G 8501 AC, 4S4G 8501 AD, 4S4G 8501 BA, 4S4G 8501 BB, 4S4G 8501 BC, 4S4G 8501 BD, 4S4G 8501 DA, 4S4G 8501 DB, ME1S7J 8501 CA, 4S4Z 8501 D, 4S4Z 8501 E
    Pakuotės ilgis (m) 0.120000
    Pakuotės plotis (m) 0.110000
    Pakuotės aukštis (m) 0.110000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 25 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra FORD 1119276 FORD 1142005 FORD 1142427 FORD 1313167 FORD 1334347 FORD 1336008 FORD 1336637 FORD 1359027 FORD 1361486 FORD 1361516 FORD 1364152 FORD 1434350 FORD 1480869 FORD 1584043 FORD 1S7G8501AK FORD 1S7G8501AL FORD 1S7G8501AM FORD 1S7G8501AN FORD 1S7G8501AP FORD 1S7G8501AR FORD 1S7G8501BB FORD 1S7G8501BC FORD 1S7G8591AA FORD 1S7Z8501A FORD 2014650 FORD 2026506 FORD 2054275 FORD 2092721 FORD 2183873 FORD 31480425 FORD 4S4G8501DA FORD 4S4G8501DB FORD 5074683 FORD 5110990 FORD 5123246 FORD 5135746 FORD 5207379 FORD 5264597 FORD ME1S7J-8501-CA FORD USA EJ7Z8501A FORD USA EJ7Z8501D JAGUAR JDE38893 LAND ROVER LR025302 LAND ROVER LR040990 LAND ROVER LR053310 LAND ROVER LR081578 MAZDA L32715100 MAZDA L32715100A MAZDA L3G215100 MAZDA LF0115100 MAZDA LF0115100A MAZDA LF5215100 MAZDA LF5215100A MAZDA LF9415010A MAZDA LF9415100 MAZDA LF9415100A VOLVO 30731312 VOLVO 30757405 VOLVO 30777590 VOLVO 31319266 VOLVO 31370908 VOLVO 31375289 VOLVO 31480425 VOLVO 8694759.

    Detalė tinkama automobiliams C-MAX  [2007 - 2010], ECOSPORT [2011 - ], FIESTA V [2001 - 2009], FOCUS C-MAX [2003 - 2007], FOCUS II [2004 - 2013], FOCUS III [2010 - 2018], GALAXY [2006 - 2015], KUGA II [2012 - ], MAVERICK [2001 - 2008], MONDEO III [2000 - 2007], MONDEO IV [2007 - 2015], MONDEO V [2012- ], RANGER [2011 - ], S-MAX [2006 - 2015], S-MAX [2015 - ], XE [2015 - ], XF [2008 - 2016], XF [2015 - ], XJ [2009 - ], FREELANDER [2006 - 2016], RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ], 3 [2003 - 2010], 3 [2009 - 2014], 5 [2005 - 2011], 5 [2010 - ], 6 [2002 - 2009], 6 [2007 - 2013], CX-7 [2006 - 2015], MPV II [1999 - 2007], MX-5 III [2005 - 2015], TRIBUTE [2000 - 2008], C30 [2006 - 2014], S40 II [2003 - 2016], S60 II [2010 - 2019], S80 II [2006 - 2017], V50 [2003 - 2013], V60 I [2010 - ], V70 III [2007 - ], XC60 [2008 - 2017]

    C55044PW

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Jaguar
    Land Rover
    Mazda
    Volvo
    Modelis
    3 [2003 - 2010]
    3 [2009 - 2014]
    5 [2005 - 2011]
    5 [2010 - ]
    6 [2002 - 2009]
    6 [2007 - 2013]
    C-MAX [2007 - 2010]
    C30 [2006 - 2014]
    CX-7 [2006 - 2015]
    ECOSPORT [2011 - ]
    FIESTA V [2001 - 2009]
    FOCUS C-MAX [2003 - 2007]
    FOCUS III [2010 - 2018]
    FOCUS II [2004 - 2013]
    FREELANDER [2006 - 2016]
    GALAXY [2006 - 2015]
    KUGA II [2012 - ]
    MAVERICK [2001 - 2008]
    MONDEO III [2000 - 2007]
    MONDEO IV [2007 - 2015]
    MONDEO V [2012- ]
    MPV II [1999 - 2007]
    MX-5 III [2005 - 2015]
    RANGE ROVER EVOQUE [2011 - ]
    RANGER [2011 - ]
    S-MAX [2006 - 2015]
    S-MAX [2015 - ]
    S40 II [2003 - 2016]
    S60 II [2010 - 2019]
    S80 II [2006 - 2017]
    TRIBUTE [2000 - 2008]
    V50 [2003 - 2013]
    V60 I [2010 - ]
    V70 III [2007 - ]
    XC60 [2008 - 2017]
    XE [2015 - ]
    XF [2008 - 2016]
    XF [2015 - ]
    XJ [2009 - ]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEX1659
    AISINWPZ033V
    AISINWPZ043
    AISINWPZ926
    AKRON-MALE130259
    ASHIKA3501338
    ASHIKA3503338
    BERTOLOTTIWFP7645
    BGACP3318
    BLUE PRINTADM59135
    BUGATTIPA6015
    CIFAM824-903
    DELPHIWP2549
    DOLZF150
    FEBI BILSTEIN22251
    FIRST LINEFWP1951
    FORD1119276
    FORD1142005
    FORD1142427
    FORD1313167
    FORD1334347
    FORD1336008
    FORD1336637
    FORD1359027
    FORD1361486
    FORD1361516
    FORD1364152
    FORD1434350
    FORD1480869
    FORD1584043
    FORD1S7G-8501-AK
    FORD1S7G-8501-AL
    FORD1S7G-8501-AM
    FORD1S7G-8501-AN
    FORD1S7G-8501-AP
    FORD1S7G-8501-AR
    FORD1S7G-8501-BA
    FORD1S7G-8501-BB
    FORD1S7G-8501-BC
    FORD1S7G-8501-BD
    FORD1S7G-8501-BE
    FORD1S7G-8501-CA
    FORD1S7G-8501-CB
    FORD1S7G-8591-AA
    FORD1S7Z8501A
    FORD2014650
    FORD2026506
    FORD2054275
    FORD2092721
    FORD2183873
    FORD31480425
    FORD4S4G-8501-AB
    FORD4S4G-8501-AC
    FORD4S4G-8501-AD
    FORD4S4G-8501-BA
    FORD4S4G-8501-BB
    FORD4S4G-8501-BC
    FORD4S4G-8501-BD
    FORD4S4G-8501-DA
    FORD4S4G-8501-DB
    FORD4S4Z8501AA
    FORD5074683
    FORD5110990
    FORD5123246
    FORD5135746
    FORD5207379
    FORD5264597
    FORDME1S7J-8501-CA
    FORD USA4S4Z-8501-D
    FORD USA4S4Z-8501-E
    FORD USAEJ7Z8501A
    FORD USAEJ7Z8501D
    GERI317102
    GK980773
    GMBGWMZ58A
    GRAFPA903
    HELLA8MP376801591
    HELLA8MP376801591
    HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1513054
    HKW78044
    IDROMECPA34044
    INA538026110
    JAGUARJDE36106
    JAGUARJDE38893
    JAGUARXR8 58491
    JAGUARXR858491
    JAPANPARTSPQ338
    KWP10903
    LAND ROVERLR025302
    LAND ROVERLR040990
    LAND ROVERLR053310
    LAND ROVERLR081578
    LPRWP0284
    MAGNETI MARELLI350981804000
    MAZDAL32715100
    MAZDAL32715100A
    MAZDAL3G215100
    MAZDALF0115100
    MAZDALF0115100A
    MAZDALF5215100
    MAZDALF5215100A
    MAZDALF9415010A
    MAZDALF9415100
    MAZDALF9415100A
    METELLI24-0903
    METELLIPA-903
    MEYLE7132200005
    NIPPARTSJ1513054
    OPEN PARTSWAP840500
    OPTIMALAQ1197
    PIERBURG7.28618.09.0
    QUINTON HAZELLQCP3539
    RHIAGWP1138
    RUVILLE65214
    SALERIPA1138
    SALERIPA1417
    Saleri SILPA1138
    Saleri SILPA1338
    SASIC9000977
    SKFVKPC84622
    SKFVKPC94619
    SKFVKPC94620
    SKFVKPC94630
    SWAG50922251
    TEMOT856560
    THERMOTECD13038TT
    TOPRAN302221
    TRISCAN860016020
    TRWFP7645
    UNIPARTGWP2981
    VAICOV2550013
    VALEO506694
    VOLVO30731312
    VOLVO30757405
    VOLVO30777590
    VOLVO31319266
    VOLVO31370908
    VOLVO31375289
    VOLVO31480425
    VOLVO8694759
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį