VANDENS SIURBLYS / POMPA

    19,23 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C22015PW
    602.200.00.20, 602.200.01.20, 602.200.02.20, 602.200.04.20, 602.200.05.20, 603.200.00.20, 603.201.01.10, 6022000020, 6022000120, 6022000220, 6022000420, 6022000520, 6032000020, 6032010110, 602 200 00 20, 602 200 01 20, 602 200 02 20, 602 200 04 20, 602 200 05 20, 603 200 00 20, 603 201 01 10
    Pakuotės ilgis (m) 0.200000
    Pakuotės plotis (m) 0.140000
    Pakuotės aukštis (m) 0.150000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 19 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra MERCEDES-BENZ 602.200.00.20 MERCEDES-BENZ 602.200.01.20 MERCEDES-BENZ 602.200.02.20 MERCEDES-BENZ 602.200.04.20 MERCEDES-BENZ 602.200.05.20 MERCEDES-BENZ 603.200.00.20 MERCEDES-BENZ 603.201.01.10 SSANGYONG 602.200.02.20 SSANGYONG 602.200.05.20.

    Detalė tinkama automobiliams KORANDO [1996 - 2006], MUSSO [1995 - 2005], 190 W201 [1982 - 1993], C W202 S202 [1993 - 2001], E W124 S124 C124 A124 [1993 - 1996], E W210 S210 [1995 - 2003], G W460 [1979 - 1993], G W461 W463 [1989 - ], S W140 [1991 - 1998], SPRINTER [1995 - 2006], VITO W638 [1996 - 2003], KORANDO [1996 - 2007], MUSSO [1995 - 2007], REXTON [2002 - 2012]

    C22015PW

    Specifikacija

    Markė
    Daewoo
    Mercedes Benz
    SsangYong
    Modelis
    190 W201 [1982 - 1993]
    C W202 S202 [1993 - 2001]
    E W124 S124 C124 A124 [1993 - 1996]
    E W210 S210 [1995 - 2003]
    G W460 [1979 - 1993]
    G W461 W463 [1989 - ]
    KORANDO [1996 - 2006]
    KORANDO [1996 - 2007]
    MUSSO [1995 - 2005]
    MUSSO [1995 - 2007]
    REXTON [2002 - 2012]
    SPRINTER [1995 - 2006]
    S W140 [1991 - 1998]
    VITO W638 [1996 - 2003]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEXAW9228
    AIRTEXWP-868
    BUGATTIPA-0146
    CECAUTO251236
    CECAUTO2512360
    DELPHIWP1085
    DOLZM-176
    DT Spare Parts4.66747
    FEBI BILSTEIN01663
    FIRST LINEFWP 1232
    GK980439
    HEPUP176
    KWP10448
    MAGNETI MARELLI81506
    MERCEDES-BENZ602.200.00.20
    MERCEDES-BENZ602.200.01.20
    MERCEDES-BENZ602.200.02.20
    MERCEDES-BENZ602.200.04.20
    MERCEDES-BENZ602.200.05.20
    MERCEDES-BENZ603.200.00.20
    MERCEDES-BENZ603.201.01.10
    METELLIPA-448
    QUINTON HAZELLQCP-1435
    RUVILLE65145
    SALERIPA-493
    SKFVKPC 88620
    SSANGYONG602.200.02.20
    SSANGYONG602.200.05.20
    VALEO506060
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį