VANDENS SIURBLYS / POMPA

    43,57 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C22019PW
    1122000101, 1122000110, 1122000123, 1122000201, 1122000401, 1122000901, 1122001101, 1122001401
    Pakuotės ilgis (m) 0.240000
    Pakuotės plotis (m) 0.220000
    Pakuotės aukštis (m) 0.340000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 43 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra MERCEDES-BENZ 1122000101 MERCEDES-BENZ 1122000110 MERCEDES-BENZ 1122000123 MERCEDES-BENZ 1122000201 MERCEDES-BENZ 1122000401 MERCEDES-BENZ 1122000901 MERCEDES-BENZ 1122001101 MERCEDES-BENZ 1122001401.

    Detalė tinkama automobiliams CLK C208 A208 [1997 - 2004], CLK C209 A209 [2002 - 2010], CLS C219 [2004 - 2011], C W202 S202 [1993 - 2001], C W203 S203 [2000 - 2008], CLC CL203 [2008 - 2011], E W210 S210 [1995 - 2003], E W211 S211 [2002 - 2009], G W461 W463 [1989 - ], ML W163 [1998 - 2005], ML W164 [2005 - 2013], R W251 V251 [2005 - 2017], S W220 [1998 - 2005], S coupe C215 [1999 - 2007], SL R129 [1989 - 2004], SL R230 [2001 - 2012], SLK R170 [1996 - 2004], VITO W639 [2003 - 2015]

    C22019PW

    Specifikacija

    Markė
    Mercedes Benz
    Modelis
    CLC CL203 [2008 - 2011]
    CLK C208 A208 [1997 - 2004]
    CLK C209 A209 [2002 - 2010]
    CLS C219 [2004 - 2011]
    C W202 S202 [1993 - 2001]
    C W203 S203 [2000 - 2008]
    E W210 S210 [1995 - 2003]
    E W211 S211 [2002 - 2009]
    G W461 W463 [1989 - ]
    ML W163 [1998 - 2005]
    ML W164 [2005 - 2013]
    R W251 V251 [2005 - 2017]
    SLK R170 [1996 - 2004]
    SL R129 [1989 - 2004]
    SL R230 [2001 - 2012]
    S W220 [1998 - 2005]
    S coupe C215 [1999 - 2007]
    VITO W639 [2003 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEX1728
    BUGATTIPA6823
    GGTPA12146
    GRAFPA710
    MERCEDES-BENZ1122000101
    MERCEDES-BENZ1122000110
    MERCEDES-BENZ1122000123
    MERCEDES-BENZ1122000201
    MERCEDES-BENZ1122000401
    MERCEDES-BENZ1122000901
    MERCEDES-BENZ1122001101
    MERCEDES-BENZ1122001401
    METELLIPA710
    QUINTON HAZELLQCP3381
    RUVILLE65118
    SALERIPA934
    Saleri SILPA934
    SKFVKPC88846
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį