VANDENS SIURBLYS / POMPA

    20,55 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    C13020PW
    CHEVROLET 90220568 OPEL 12508606 OPEL 12511062 OPEL 12517379 OPEL 1334008 OPEL 52273124 OPEL 90220568 OPEL 90272361 OPEL 90392902 OPEL 90392908
    Pakuotės ilgis (m) 0.140000
    Pakuotės plotis (m) 0.120000
    Pakuotės aukštis (m) 0.110000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 20 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VANDENS SIURBLYS / POMPA.

    Detalės OE kodai yra CHEVROLET 90220568 OPEL 12508606 OPEL 12511062 OPEL 12517379 OPEL 1334008 OPEL 52273124 OPEL 90220568 OPEL 90272361 OPEL 90392902 OPEL 90392908.

    Detalė tinkama automobiliams ESPERO [1991 - 1999], ASTRA F [1991 - 2002], CALIBRA A [1989 - 1997], FRONTERA A [1992 - 1999], OMEGA A [1986 - 1994], VECTRA A [1988 - 1996]

    C13020PW

    Specifikacija

    Markė
    Daewoo
    Opel
    Modelis
    ASTRA F [1991 - 2002]
    CALIBRA A [1989 - 1997]
    ESPERO [1991 - 1999]
    FRONTERA A [1992 - 1999]
    OMEGA A [1986 - 1994]
    VECTRA A [1988 - 1996]

    Nėra apžvalgos

    AIRTEX AW5036
    AIRTEX WP-631
    BLUE PRINT ADG09101
    BOSCH 1 987 949 703
    BUGATTI PA-1080
    CECAUTO 251167
    CECAUTO 2511670
    CHEVROLET 90220568
    DELPHI WP1291
    DOLZ O-117
    FEBI BILSTEIN 01259
    FIRST LINE FWP 1325
    GK 980735
    GK 982798
    GMB GWG-61A
    GMB GWO-10A
    HEPU P398
    INA 538 0306 10
    KWP 10325
    MAGNETI MARELLI 81606
    METELLI PA-325
    OPEL 12508606
    OPEL 12511062
    OPEL 12517379
    OPEL 1334008
    OPEL 52273124
    OPEL 90220568
    OPEL 90272361
    OPEL 90392902
    OPEL 90392908
    QUINTON HAZELL QCP-2512
    RUVILLE 65325
    SALERI PA-512P
    SKF VKPC 85407
    VALEO 506005
    VAUXHALL 90220568
    VAUXHALL 90272361
    VAUXHALL R1160018
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį