LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI

    24,94 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    E55006WS
    1223147, 1224615, 1254872, 1306548, 1360900, 1473748, 1743748, 3M5T-14A132-AB, 3M5T-14A132-AC, 3M5T-14A132-AD, 3M5T-14A132-AE, 3M5T-14A132-AF, 3M5T-14A132-AG, 3M5T14A132AB, 3M5T14A132AC, 3M5T14A132AD, 3M5T14A132AE, 3M5T14A132AF, 3M5T14A132AG, 3M5T 14A132 AB, 3M5T 14A132 AC, 3M5T 14A132 AD, 3M5T 14A132 AE, 3M5T 14A132 AF, 3M5T 14A132 AG
    Pakuotės ilgis (m) 0.180000
    Pakuotės plotis (m) 0.060000
    Pakuotės aukštis (m) 0.070000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 24 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    LANGŲ VALDYMO JUNGIKLIS / ATIDARYMO MYGTUKAI.

    Detalė tinkama automobiliams FORD FOCUS II 2004-,C-MAX 2003-/14 KONTAKTŲ/.

    Papildoma informacija: Polių skaičius: 14

    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    E55006WS

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Modelis
    FOCUS C-MAX [2003 - 2007]
    FOCUS II [2004 - 2013]

    Nėra apžvalgos

    CASCOCWR72011AS
    ERA662400
    FORD1223147
    FORD1224615
    FORD1254872
    FORD1306548
    FORD1360900
    FORD1473748
    FORD1743748
    FORD3M5T-14A132-AB
    FORD3M5T-14A132-AC
    FORD3M5T-14A132-AD
    FORD3M5T-14A132-AE
    FORD3M5T-14A132-AF
    FORD3M5T-14A132-AG
    HOFFER2106048
    MEAT & DORIA26048
    METZGER0916300
    MI.R.A.53/4074
    SANDOSWR72011.0
    WE PARTS462060172
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį