VARANČIOJO VELENO ATRAMOS GUOLIS / PUSAŠIO GUOLIS

    15,86 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62000LP
    BMW 31609806468 FORD 8G9N-3C083-AA VOLVO 3502019 VOLVO 36000530 VOLVO 36000536 VOLVO 36000559 VOLVO 8601582 VOLVO 8603884
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 15 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    Varančiojo veleno atramos guolis / pusašio guolis.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO S40 I/II/V40 96-, C70 98-, C30/S80 II 07-, XC-90 03-, XC-60 09-

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Svoris [kg]: 0,29
    Pakuotės ilgis [cm]: 7,5
    Pakuotės plotis [cm]: 7,5
    Pakuotės aukštis [cm]: 1,9
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    N62000LP

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Mini
    Volvo
    Modelis
    440 [1988 - 1997]
    740 [1983 - 1993]
    760 [1982 - 1992]
    780 [1986 - 1991]
    850 [1991 - 1998]
    940 [1990 - 1995]
    940 [1994 - 1999]
    960 [1990 - 1994]
    960 [1994 - 1997]
    C30 [2006 - 2014]
    C70 I [1997 - 2005]
    COUNTRYMAN [2010 - 2017]
    FOCUS II [2004 - 2013]
    KUGA I [2008 - 2013]
    MONDEO IV [2007 - 2015]
    PACEMAN [2012 - 2016]
    S-MAX [2006 - 2015]
    S40 II [2003 - 2016]
    S40 I [1995 - 2005]
    S80 II [2006 - 2017]
    V40 [1995 - 2004]
    XC60 [2008 - 2017]
    XC90 I [2002 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    BMW31609806468
    FORD8G9N-3C083-AA
    VOLVO3502019
    VOLVO36000530
    VOLVO36000536
    VOLVO36000559
    VOLVO8601582
    VOLVO8603884
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį