VIDINIS LANKSTAS / VIDINĖ GRANATA

    40,61 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    N62003PW
    NISSAN 39101-CK005 VOLVO 30735152 VOLVO 36000183 VOLVO 36000441 VOLVO 36000521 VOLVO 36000522 VOLVO 36000550 VOLVO 8252033 VOLVO 8252038
    Pakuotės ilgis (m) 0.160000
    Pakuotės plotis (m) 0.840000
    Pakuotės aukštis (m) 0.080000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 40 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    Vidinis lankstas / vidinė granata.

    Prekė tinkama automobiliams VOLVO S40/V50 2.4I, 2.4D D5, 2.5I T5 04-, C30/C70 2.4I, 2.4D D5, 2.5I T5 06- /KAIRĖ/

    PAPILDOMA INFORMACIJA

    Montavimo vieta: transmisijos galas
    Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės
    Svoris [kg]: 2,51
    Išorinis dantr. dif. pusėje: 26
    vid. krumpl., kt. pusė, prij. prie transm.: 26
    Riebokšlio skersmuo [mm]: 31
    išorinis skersmuo [mm]: 85,6
    Kiekis: 8
    Pakuotės ilgis [cm]: 22,0
    Kiekis: 8
    Pakuotės plotis [cm]: 11,0
    Pakuotės aukštis [cm]: 11,0
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    N62003PW

    Specifikacija

    Markė
    Nissan
    Volvo
    Modelis
    440 [1988 - 1997]
    740 [1983 - 1993]
    760 [1982 - 1992]
    780 [1986 - 1991]
    850 [1991 - 1998]
    940 [1990 - 1995]
    940 [1994 - 1999]
    960 [1990 - 1994]
    960 [1994 - 1997]
    C30 [2006 - 2014]
    QUEST [2003 - 2010]
    S70 [1996 - 2001]
    S90 [1996 - 1999]
    V50 [2003 - 2013]
    V60 I [2010 - ]
    V90 [1996 - 1999]
    XC60 [2008 - 2017]
    XC90 II [2014 - ]
    XC90 I [2002 - 2015]

    Nėra apžvalgos

    NISSAN 39101-CK005
    VOLVO 30735152
    VOLVO 36000183
    VOLVO 36000441
    VOLVO 36000521
    VOLVO 36000522
    VOLVO 36000550
    VOLVO 8252033
    VOLVO 8252038
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį