PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

    41,63 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    Z19000WD
    CITROËN 1313084080 CITROËN 1316736080 CITROËN 1317390080 CITROËN 3521.64 CITROËN 3521.83 CITROËN 3521.85 CITROËN 3521.C9 CITROËN 3521.K4 CITROËN 3521.L0 FIAT 1313084080 FIAT 1316736080 FIAT 1317390080 FIAT 1322664080 FIAT 1333755080 FIAT 352164 FIAT 352183 FIAT 352185 FIAT 4241428 FIAT 71737048 LANCIA 1313084080 LANCIA 1316736080 LANCIA 1317390080 LANCIA 1322664080 LANCIA 1333755080 LANCIA 352164 LANCIA 352183 LANCIA 352185 LANCIA 4241428 LANCIA 71737048 PEUGEOT 1313084080 PEUGEOT 1316736080 PEUGEOT 1317390080 PEUGEOT 3521.64 PEUGEOT 3521.83 PEUGEOT 3521.85 PEUGEOT 3521.C9 PEUGEOT 3521.K4 PEUGEOT 3521.L0
    Pakuotės ilgis (m) 0.410000
    Pakuotės plotis (m) 0.100000
    Pakuotės aukštis (m) 0.380000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 41 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS.

    Detalė tinkama automobiliams CITROEN JUMPY 95-, EVASION 94-, PEUGEOT EXPERT 95-, 806 94-, FIAT SCUDO 95-, ULYSSE 95- /APAČIA DEŠINĖ/

    Detales OE kodai yra: CITROËN 1313084080 CITROËN 1316736080 CITROËN 1317390080 CITROËN 3521.64 CITROËN 3521.83 CITROËN 3521.85 CITROËN 3521.C9 CITROËN 3521.K4 CITROËN 3521.L0 FIAT 1313084080 FIAT 1316736080 FIAT 1317390080 FIAT 1322664080 FIAT 1333755080 FIAT 352164 FIAT 352183 FIAT 352185 FIAT 4241428 FIAT 71737048 LANCIA 1313084080 LANCIA 1316736080 LANCIA 1317390080 LANCIA 1322664080 LANCIA 1333755080 LANCIA 352164 LANCIA 352183 LANCIA 352185 LANCIA 4241428 LANCIA 71737048 PEUGEOT 1313084080 PEUGEOT 1316736080 PEUGEOT 1317390080 PEUGEOT 3521.64 PEUGEOT 3521.83 PEUGEOT 3521.85 PEUGEOT 3521.C9 PEUGEOT 3521.K4 PEUGEOT 3521.L0

    Papildomas informacija

    Visas ilgis [mm]: 450
    Plotis [mm]: 400
    Aukštis [mm]: 100
    Sriegio dydis: Pinch Bolt 17mm
    Montavimo vieta: priekinė ašis
    Svirties tipas: skersinė svirtis
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1
    Pakavimo vienetas: 1

    Z19000WD

    Specifikacija

    Markė
    Citroen
    Fiat
    Lancia
    Peugeot
    Modelis
    806 [1994 - 2002]
    EVASION [1994 - 2003]
    EXPERT [1995 - 2007]
    JUMPY [1994 - 2007]
    SCUDO [1996 - 2007]
    ULYSSE [1994 - 2003]
    ZETA [1995 - 2004]

    Nėra apžvalgos

    3RG 31240
    3RG 31242
    4u CI-G-00172
    4U Autoparts G00172
    A.B.S. 210096
    AISIN JTAPS-009R
    ALANKO 10340346
    APlus 13866AP
    ASAM 80827
    AUTLOG FT1740
    AUTO-SPEED PARTS 290RT02175
    AUTOMEGA 110144310
    Automotive RYME 4408089
    Automotive RYME 4408090
    Automotive RYME 4408091
    Automotive RYME 4408092
    Automotive RYME 4413059
    Automotive RYME 4413069
    Automotive RYME 4413074
    Automotive RYME 4413075
    Automotive RYME 4413076
    Automotive RYME 4413077
    Automotive RYME 4413078
    Automotive RYME 4413079
    AYD 9702755
    AYD OE - Excellence 97-02755
    BBR Automotive 001-10-19224
    BENDIX 042127B
    BENDIX 045445B
    BGA BU6733
    BGA BU6734
    BGA TRC1414
    BIRTH BR1321
    BORG & BECK BCA5865
    CAUTEX 030904
    CAUTEX 031658
    CITROËN 3521.64
    CITROËN 3521.83
    CITROËN 3521.85
    CITROËN 3521.C9
    CITROËN 3521.K4
    CITROËN 3521.L0
    COGEFA France 735.2185
    COGEFA France 735.2185AR
    COGEFA France 735.2185AV
    COMLINE CCA2014
    CORTECO 49398865
    CTE CBH22003R
    CTE CS-2203R
    CTE CS-2204R
    DELPHI TC860
    DENCKERMANN D110077
    DENCKERMANN D120095
    DENCKERMANN D120096
    DENCKERMANN D300300
    DENCKERMANN D300301
    DIEDERICHS 1409000
    DITAS A1-3477
    DITAS D1-3477
    DYS 20-00683-1
    DYS 20-23528
    DYS 37-01822-5
    ETS 04.SB.368
    ETS 04.SB.375
    ETS 20.TC.419
    FAG 821 0409 10
    FAG 821 0425 10
    FAI AutoParts SS648
    FARE SA TR110
    FAST FT15060
    FERRON TOP02730049
    FIAT 1313084080
    FIAT 1316736080
    FIAT 1317390080
    FIAT 71737048
    FIRST LINE FCA5865
    FLENNOR FL406-G
    FORMPART 1300007
    FORMPART 1300009
    FORMPART 1309010
    FR REDAELLI F-914
    FR REDAELLI F-914D
    FR REDAELLI F-SB17D
    FRAP F1491
    G.U.D. GSP501073
    GMB 0223-0106
    GOOM CAS-0165
    GSP 532336
    GSP S060144
    JP GROUP 4140100880
    JP GROUP 4140201200
    KAGER 87-0278
    KAMOKA 9050247
    KAMOKA 9050248
    KAWE 8500 10507
    KAWE 8500 10541
    KAWE 8500 10801
    KAWE 8500 10802
    KAWE 8500 10803
    KEY PARTS KCA5865
    KLAXCAR FRANCE 47059z
    KRAFT AUTOMOTIVE 4213392
    LANCIA 1313084080
    LANCIA 1316736080
    LANCIA 71737048
    LEMFÖRDER 27066 01
    LEMFÖRDER 27066 02
    MAGNETI MARELLI 301181302300
    MANDO MSA015574
    MAPCO 19077
    MAPCO 19432
    MAPCO 19434
    MAPCO 33443
    MASTER-SPORT GERMANY 27066-PCS-MS
    MASTER-SPORT GERMANY 37028-KIT-MS
    MASTER-SPORT GERMANY 37028/1-KIT-MS
    MAXGEAR 72-0779
    MAXGEAR 72-1915
    MAXGEAR 72-1975
    Metalcaucho 52006
    METZGER 58033302
    METZGER 88033302
    MEYLE 11-16 050 0013
    MGA SB7435
    MILES DB62261
    MONROE L10507
    MONROE L10541
    MOOG FI-TC-15437
    MOOG FI-TC-15438
    MOOG FI-TC-8872
    MOOG FI-TC-8872P
    MOOG FI-WP-0355
    MOOG FI-WP-0355P
    MOTAQUIP LVSA192
    MOTAQUIP LVSK861
    MOTAQUIP LVSK863
    MOTAQUIP VSA192
    NAPA NST2027
    NK 5011906
    NK 5011906PRO
    NTY ZWD-CT-000
    OCAP 0380919
    OCAP 0381184
    OCAP 0381323
    OCAP 1215173
    OCAP 1215174
    OCAP 1215590
    OCAP 380919
    OMG SRL 3658/C
    OMG SRL 3692/C
    Omnicraft 2398352
    Omnicraft 2399092
    OPEN PARTS SSW1016.01
    OPTIMAL G6-517
    OPTIMAL G6-577
    ORIGINAL IMPERIUM 27746
    OSSCA 08104
    PATRON PS5011R
    PATRON PSE10766
    PEUGEOT 3521.85
    PEUGEOT 3521.C9
    PEUGEOT 3521.J9
    PEUGEOT 3521.K4
    PEUGEOT 3521.L0
    PROFIT 2304-0106
    QH Talbros QSA1497S
    QH Talbros QSA9114S
    QH Talbros QSJ1497S
    QH Talbros QSJ9675S
    QUICK STEER CA7260
    QUINTON HAZELL QSA9114S
    REDAELLI RICAMBI F-914
    REINHOCH RH04-2038
    REINHOCH RH14-1047
    RIDEX 273C0015
    RTS 96-00572-1
    RUVILLE 935913
    RUVILLE 935937
    SASIC 5213643
    SIDEM 53680
    SIDEM
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį