PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS

    41,63 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    Z19001WD
    CITROËN 3520.94 CITROËN 3520.C3 CITROËN 3520.C5 CITROËN 3520.G9 CITROËN 3520.P4 CITROËN 3520.P8 FIAT 1313083080 FIAT 1316735080 FIAT 1317389080 FIAT 71737047 LANCIA 1313083080 LANCIA 1316735080 LANCIA 71737047 PEUGEOT 3520.C5 PEUGEOT 3520.G9 PEUGEOT 3520.N9 PEUGEOT 3520.P4 PEUGEOT 3520.P8
    Pakuotės ilgis (m) 0.410000
    Pakuotės plotis (m) 0.100000
    Pakuotės aukštis (m) 0.380000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 41 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    PAKABOS SVIRTIS PRIEKIS.

    Detalė tinkama automobiliams CITROEN JUMPY 95-, EVASION 94-, PEUGEOT EXPERT 95-, 806 94-, FIAT SCUDO 95-, ULYSSE 95- /APAČIA KAIRĖ/

    Detales OE kodai yra: CITROËN 3520.94 CITROËN 3520.C3 CITROËN 3520.C5 CITROËN 3520.G9 CITROËN 3520.P4 CITROËN 3520.P8 FIAT 1313083080 FIAT 1316735080 FIAT 1317389080 FIAT 71737047 LANCIA 1313083080 LANCIA 1316735080 LANCIA 71737047 PEUGEOT 3520.C5 PEUGEOT 3520.G9 PEUGEOT 3520.N9 PEUGEOT 3520.P4 PEUGEOT 3520.P8

    Papildomas informacija

    poriniai gaminio numeriai: 12045
    Kiekis: 1
    Vidinis sriegis [mm]: M12 x 1,25
    Medžiaga: plienas
    Svirties tipas: skersinė svirtis
    Montavimo vieta: priekinė ašis, apačioje
    Montavimo vieta: iš kairės
    Svoris [kg]: 4,000
    Montavimo vieta: iš kairės
    Pakavimo vienetas: 1

    Z19001WD

    Specifikacija

    Markė
    Citroen
    Fiat
    Lancia
    Peugeot
    Modelis
    806 [1994 - 2002]
    EVASION [1994 - 2003]
    EXPERT [1995 - 2007]
    JUMPY [1994 - 2007]
    SCUDO [1996 - 2007]
    ULYSSE [1994 - 2003]
    ZETA [1995 - 2004]

    Nėra apžvalgos

    3RG 31241
    4u CI-G-00171
    4U Autoparts G00171
    A.B.S. 210097
    AISIN JTAPS-009L
    ALANKO 10340305
    ALANKO 10342249
    APlus 13865AP
    APlus 13866AP
    ASAM 80826
    ASHUKI by Palidium PAL5-1036
    AUTLOG FT1739
    AUTO-SPEED PARTS 290RT02176
    AUTOMEGA 110143410
    Automotive RYME 4408089
    Automotive RYME 4408090
    Automotive RYME 4408091
    Automotive RYME 4408092
    Automotive RYME 4413059
    Automotive RYME 4413062
    Automotive RYME 4413069
    Automotive RYME 4413070
    Automotive RYME 4413074
    Automotive RYME 4413075
    Automotive RYME 4413076
    Automotive RYME 4413077
    Automotive RYME 4413078
    Automotive RYME 4413079
    AYD 9702754
    AYD OE - Excellence 97-02754
    AYD OE - Excellence 97-02755
    BENDIX 042126B
    BENDIX 045444B
    BENDIX 045446B
    BGA BU0474
    BGA BU6732
    BGA BU6733
    BGA BU6734
    BGA TRC1413
    BIRTH BR1322
    BORG & BECK BCA5864
    CAUTEX 030904
    CAUTEX 750416
    CITROËN 3520.94
    CITROËN 3520.C3
    CITROËN 3520.C5
    CITROËN 3520.G9
    CITROËN 3520.P4
    CITROËN 3520.P8
    COGEFA France 735.20C5
    COGEFA France 735.20C5AR
    COGEFA France 735.20C5AV
    COMLINE CCA1014
    CORTECO 49398701
    CTE CBH22003L
    CTE CS-2204L
    DELPHI TC859
    DENCKERMANN D110077
    DENCKERMANN D120095
    DENCKERMANN D120096
    DENCKERMANN D300299
    DENCKERMANN D300301
    DIEDERICHS 1409001
    DITAS A1-3476
    DITAS D1-3476
    DYS 20-00683-2
    DYS 20-23529
    DYS 37-01821-5
    ETS 04.SB.368
    ETS 04.SB.374
    ETS 20.TC.418
    FAG 821 0408 10
    FAG 821 0424 10
    FAI AutoParts SS647
    FARE SA TR109
    FAST FT15061
    FERRON TOP02730051
    FIAT 1313083080
    FIAT 1316735080
    FIAT 1317389080
    FIAT 71737047
    FIRST LINE FCA5864
    FIRST LINE FSK6127
    FLENNOR FL405-G
    FLENNOR FL5044-J
    FORMPART 1300007
    FORMPART 1300008
    FORMPART 1309011
    FR REDAELLI F-915
    FR REDAELLI F-915D
    FR REDAELLI F-SB18D
    FRAP F1492
    G.U.D. GSP501072
    GSP 531037
    GSP S060143
    JP GROUP 4140100870
    JP GROUP 4140201200
    KAGER 87-0278
    KAGER 87-0477
    KAMOKA 9050247
    KAMOKA 9050248
    KAWE 8500 10508
    KAWE 8500 10542
    KAWE 8500 10801
    KAWE 8500 10802
    KAWE 8500 10803
    KEY PARTS KCA5864
    KLAXCAR FRANCE 47060z
    KRAFT AUTOMOTIVE 4213391
    LANCIA 1313083080
    LANCIA 1316735080
    LANCIA 71737047
    LEMFÖRDER 27065 01
    LEMFÖRDER 27065 02
    MAGNETI MARELLI 301181302400
    MAGNETI MARELLI 301181340700
    MANDO MCC015379
    MANDO MSA015573
    MAPCO 19076
    MAPCO 19431
    MAPCO 19433
    MAPCO 33442
    MASTER-SPORT GERMANY 27065-PCS-MS
    MASTER-SPORT GERMANY 37028-KIT-MS
    MASTER-SPORT GERMANY 37028/1-KIT-MS
    MAXGEAR 72-0778
    MAXGEAR 72-1910
    MAXGEAR 72-1911
    MAXGEAR 72-1915
    Metalcaucho 52005
    METZGER 58033401
    METZGER 88033401
    MEYLE 11-16 050 0023
    MGA SB8435
    MILES DB62260
    MONROE L10508
    MONROE L10542
    MOOG FI-TC-15437
    MOOG FI-TC-8871
    MOOG FI-TC-8871P
    MOOG FI-WP-0354
    MOOG FI-WP-0354P
    MOTAQUIP LVSA191
    MOTAQUIP LVSK861
    MOTAQUIP LVSK862
    MOTAQUIP VSA191
    NAPA NST2026
    NK 5011905
    NK 5011905PRO
    NK 5101908
    NPS R421T02
    NTY ZWD-CT-001
    OCAP 0390919
    OCAP 0391184
    OCAP 0391323
    OCAP 1215173
    OCAP 1215175
    OCAP 1215591
    OCAP 390919
    OMG SRL 3657/C
    OMG SRL 3691/C
    Omnicraft 2398352
    Omnicraft 2399092
    OPEN PARTS SSW1016.10
    OPTIMAL G6-516
    OPTIMAL G6-576
    ORIGINAL IMPERIUM 27745
    OSSCA 08103
    PATRON PS5011L
    PATRON PSE10764
    PATRON PSE10765
    PATRON PSE10766
    PEUGEOT 3520.C5
    PEUGEOT 3520.G9
    PEUGEOT 3520.N9
    PEUGEOT 3520.P4
    PEUGEOT 3520.P8
    PROFIT 2304-0105
    QH Talbros QSA1498S
    QH Talbros QSA9113S
    QH Talbros
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį