• -30,00 €

PAKABOS SVIRTIS / KOMPLEKTAS PRIEKIS

138,99 € Išsaugoti 30,00 €
168,99 €
Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
Z95000WD
8D0 498 998, 8D0498998
Pakuotės ilgis (m) 0.450000
Pakuotės plotis (m) 0.160000
Pakuotės aukštis (m) 0.270000
Kiekis

redeem
Pirkdami šią prekę Jūs gausite 138 lojalumo taškų.


 

Jūsų pirkimas apsaugotas

 

NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

 

14 dienų grąžinimo garantija

PAKABOS SVIRTIS / KOMPLEKTAS PRIEKIS.

Detalė tinkama automobiliams VW PASSAT 96-00, AUDI A4 95-00 /PILNAS SUSTIPRINTAS PAKABOS KOMPLEKTAS PRIEKIS/

Detales OE kodai yra: AUDI 8D0 498 998 VW 8D0 498 998

Papildomas informacija

Kiekis: 1
Montavimo vieta: priekinė ašis iš abiejų pusių
Svoris [kg]: 12,400
Pakavimo vienetas: 1

Z95000WD

Specifikacija

Markė
Audi
Vw
Modelis
A4 B5 [1994 - 2002]
A6 C5 [1997 - 2005]
PASSAT B5 [1996 - 2005]

Nėra apžvalgos

3RG31750
3RG31791
4uSK-R-33599
4U AutopartsR33599
A.B.S.219901
AIC51015S
AIC51015Set
AIC51021
AIC52471S
AIC52471Set
ALANKO10340871
APlus13286AP
APlus13288AP
ASAM70746
ASHIKA158-00-0900
ASMETAL13AU0200
AUDI8D0 498 998
AUTLOGFT1821
AUTO-SPEED PARTS290RT03927
AUTOMEGA110100710
AYD8905063
AYD OE - Excellence89-02175
AYD OE - Excellence89-02177
BENDIX043116B
BENDIX043117B
BENDIX043118B
BENDIX043411B
BENDIX043962B
BGAKS0123
BIRTHBRAUDI/2
BORG & BECKBCA7117K
BSGBSG 90-310-068
COMLINECSK4000K
CORTECO49395303
DACO GermanyWH0211
DAKAtec110010HQ
DAKAtec30001
DIEDERICHS1101602
DIEDERICHS1101603
DIEDERICHS1101610
DITASA3-5725
DJ PARTSDA1190
DJ PARTSDA1193
DJ PARTSDA1194
DJ PARTSDA1326
DJ PARTSDA1327
DJ PARTSDA1761
DJ PARTSDRK1000
DODA1060210002
DYNAMATRIXDS21502
DYS29-05112
ESEN SKV04SKV100
FAG823 0002 30
FAI AutoPartsSS2027
FASTFT15501
FASTFT15502
FASTFT15503
FASTFT15506
FASTFT15507
FASTFT15668
FENOXCA00001
FENOXCAB10059
FIRST LINEFCA7117K
FLENNORFL418-I
FLENNORFL421-I
FLENNORFL429-I
FORMPART1105056
FORMPART1105057
FORMPART1105091
FORMPART1105096
G.U.D.GSP521001
G.U.D.GSP901003
GSPS990001SK
JAPANPARTSSKS-0900
JAPKO1580900
JP GROUP1140100110
JP GROUP1140100210
JP GROUP1141000310
KAGER80-1382
KAMOKA9060005
KAWE8500 2900105
KLOKKERHOLM00183610
KRAFT AUTOMOTIVE4210065
LEMFERDER27421 01
LYNXautoC5020LRK
MANDOMSA015440
MANDOMSA015441
MANDOMSA015637
MAPCO59818/1HPS
MASTER-SPORT GERMANY36790-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36790/1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36790/2-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36790/3-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36790/4-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36790L-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36790R-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY36994/1-SET-MS
MASTER-SPORT GERMANY8D0498998-1-SET-MS
MAXGEAR72-0359
MAXGEAR72-2513
METZGER59000148
METZGER59000548
MEYLE116 050 0020/HD
MEYLE116 050 0029/HD
MILESDB62001
MONROEL0018
MOOGVO-RK-5000
MOOGVO-RK-5001
NK5014748
NTYZWD-VW-000
OCAP0904185-K
OPTIMALG8-529
OPTIMALG8-530
OPTIMALG8-530L
OPTIMALG8-530S
OPTIMALG8-532
OSSCA01617
OSSCA03433
OSSCA04989
OSSCA08888
PATRONPS5016
PEMEBLAJAPSKS-0900
PROFIT2306-0001
PROFIT2306-0002
QH TalbrosQSJ5001K
QH TalbrosQSJ5002K
REINHOCHRH04-0054
RIDEX772S0002
RTS99-05001
RUVILLE935707S
RUVILLE935749S
SCT - MANNOLTS 530
SIDEM37977
SIDEM37978
StarkSKSSK-1600001
STELLOX57-00076-SX
STELLOX58-02177-SX
SWAG32 75 0001
TALOSA49-03668
TEKNOROTA-555
TOPRAN114 520
TRISCAN8500 2900105
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.31.144
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.31.145
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.31.146
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.31.148
TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.31.149
VAICOV10-7205
VAICOV10-7205-1
VW8D0 498 998
WOLVERSP900030
WXQP360977
WXQP360979
WXQP361027
WXQP361029
WXQP361031
WXQP361033
WXQP361035
WXQP361037
WXQP361039
WXQP361129
WXQP361159
WXQP361839
WXQP361841
WXQP364107
ZEKKERTQL-3434
close PIRKINIŲ KREPŠELIS
close PIRKINIŲ KREPŠELIS

Prisijunkite prie savo paskyros

Jau turite paskyrą?
Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį