DURŲ UŽRAKTAS / SPYNA GALAS

    42,89 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    E62002ZC
    30663829, 30663956, 30674503, 30699170, 30699419, 30699449, 30699795, 30753666, 30753944, 30784489, 30784926, 30784951, 30799325, 31253271, 31253659
    Pakuotės ilgis (m) 0.250000
    Pakuotės plotis (m) 0.110000
    Pakuotės aukštis (m) 0.150000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 42 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    DURŲ UŽRAKTAS / SPYNA GALAS.

    Detalė tinkama automobiliams S40(04-12)/S80(07-13)/V70(08-10)/V50(04-12)/XC60(09-13)/XC70(08-14)/C30(07-13) /KAIRĖ/.

    Papildoma informacija: Montavimo vieta: galas iš kairės

    OE numeriui: 30799325
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    E62002ZC

    Specifikacija

    Markė
    Volvo
    Modelis
    C30 [2006 - 2014]
    C70 II [2006 - 2014]
    S40 II [2003 - 2016]
    S80 II [2006 - 2017]
    V50 [2003 - 2013]
    V70 III [2007 - ]
    XC60 II [2017 - ]
    XC60 [2008 - 2017]
    XC70 II [2007 - ]

    Nėra apžvalgos

    HOFFER3100514
    MEAT & DORIA31514
    VOLVO30663829
    VOLVO30663956
    VOLVO30674503
    VOLVO30699170
    VOLVO30699419
    VOLVO30699449
    VOLVO30699795
    VOLVO30753666
    VOLVO30753944
    VOLVO30784489
    VOLVO30784926
    VOLVO30784951
    VOLVO30799325
    VOLVO31253271
    VOLVO31253659
    WE PARTS461860299
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį