STABDŽIŲ DISKO APSAUGA

    15,35 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    H12002TO
    46535100, 46467859, 60815366
    Pakuotės ilgis (m) 0.220000
    Pakuotės plotis (m) 0.150000
    Pakuotės aukštis (m) 0.030000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 15 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    STABDŽIŲ DISKO APSAUGA.

    Detalė tinkama automobiliams FIAT BRAVA/BRAVO -01, MAREA -02, PUNTO 94-, ALFA ROMEO 145/146 -01, 155 -97 /PRIEKIS, KAIRĖ/.

    Papildoma informacija: Montavimo vieta: priekinė ašis, iš kairės

    Kokybė: WP
    skersmuo 1 / skersmuo 2 [mm]:247/95
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    H12002TO

    Specifikacija

    Markė
    Alfa Romeo
    Fiat
    Lancia
    Modelis
    145 [1994 - 2001]
    146 [1994 - 2002]
    155 [1992 - 1998]
    BARCHETTA [1995 - 2005]
    BRAVA [1995 - 2003]
    BRAVO I [1995 - 2002]
    DEDRA [1989 - 1999]
    MAREA [1996 - 2003]
    PUNTO [1993 - 1999]
    PUNTO [1999 - 2012]
    TEMPRA [1990 - 1999]
    TIPO [1987 - 1998]
    Y [1995 - 2003]

    Nėra apžvalgos

    ALFA ROMEO0000046535100
    ALFA ROMEO46535100
    FIAT0000046467859
    FIAT0000046535100
    FIAT0000060815366
    FIAT46467859
    FIAT46535100
    FIAT60815366
    KLOKKERHOLM2022377
    LANCIA0046535100
    VAN WEZEL1754371
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį