STIKLO PAKĖLĖJAS

    26,32 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    E55016PS
    FORD 1 116 899 FORD 1 134 360 FORD 1 320 875 FORD 1S71F27001BM
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 26 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    STIKLO PAKĖLĖJAS.

    Detalė tinkama automobiliams FORD MONDEO 96-07 /KAIRĖ GALAS/.

    Detales OE kodai yra: FORD 1 116 899 FORD 1 134 360 FORD 1 320 875 FORD 1S71F27001BM

    Papildomas informacija

    Durų skaičius: 4
    Darbinis režimas: elektr.
    Montavimo vieta: galas iš kairės
    Papildomas gaminys / papildoma informacija: be elektros variklio
    Porinis gaminio numeris: V25-0562
    Svoris [kg]: 0,78
    Pakuotės plotis [cm]: 18
    Pakuotės aukštis [cm]: 6
    Pakuotės plotis [cm]: 18
    Pakuotės gylis [cm]: 59
    Pakavimo vienetas: 1
    Kiekis pakuotėje: 1

    E55016PS

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Modelis
    MONDEO III [2000 - 2007]
    MONDEO II [1996 - 2000]

    Nėra apžvalgos

    A.I.C. Competition 52762
    FEMSA 350103445000
    FORD 1 116 899
    FORD 1 134 360
    FORD 1 320 875
    FORD 1S71F27001BM
    KLOKKERHOLM 25551901
    KLOKKERHOLM 25551903
    MAGNETI MARELLI 350103186100
    MAGNETI MARELLI 350103445000
    METZGER 2160134
    SCHLIECKMANN 65234311
    TOPRAN 304 703
    VALEO 851478
    VALEO 851508
    VAN WEZEL 1828267
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį