TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS

    146,34 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    E55000CD
    728680-0007
    Pakuotės ilgis (m) 0.110000
    Pakuotės plotis (m) 0.090000
    Pakuotės aukštis (m) 0.070000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 146 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    TURBINOS VALDYMO AKTUATORIUS G-221/6NW008412/.

    Prekė tinkama automobiliams FORD MONDEO III 2.0DI/TDDI/TDCI,2.2TDCI 2000-2007,JAGUAR X-TIPASE 2.0D,2.2D 2003-2009/728680-5009S,728680-0007/.

    Papildoma informacija

    E55000CD

    Specifikacija

    Markė
    Ford
    Jaguar
    Modelis
    MONDEO III [2000 - 2007]
    X-TYPE [2001 - 2010]

    Nėra apžvalgos

    FORD1303893
    FORD1314540
    FORD1315729
    FORD1319219
    FORD1338614
    FORD1348168
    FORD1358490
    FORD1415651
    FORD1435151
    FORD1578770
    FORD4S7Q6K682EE
    FORD4S7Q6K682EF
    FORD4S7Q6K682EG
    FORD4S7Q6K682EH
    FORD4S7Q6K682EJ
    FORD4S7Q6K682EK
    FORD4S7Q6K682EL
    FORD4S7Q6K682EN
    JAGUAR02JDE4199
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį