VAIRO KRYŽMĖ 82/27

    12,41 €
    Su mokesčiais Pristatymas 2 d.d.
    S94008KK
    4728937, 4882793, 8126614, 83503115, J0994173, J3202655, J4485624, J4487436, J4488016, J8130297, K04728937, 5015694AB, J906926, J906929, K04882793, KJ8126614, MJ906929, ML130224
    Pakuotės ilgis (m) 0.080000
    Pakuotės plotis (m) 0.030000
    Pakuotės aukštis (m) 0.080000
    Kiekis

    redeem
    Pirkdami šią prekę Jūs gausite 12 lojalumo taškų.


     

    Jūsų pirkimas apsaugotas

     

    NEMOKAMAS pristatymas nuo 30 eurų

     

    14 dienų grąžinimo garantija

    VAIRO KRYŽMĖ 82/27.

    Detalė tinkama automobiliams JEEP GRAND CHEROKEE 93-04, CHEROKEE -01, WRANGLER -06 /82X27/.

    Papildoma informacija: Ilgis [mm]: 82

    Pritaikytas skersmuo [mm]: 27
    Ilgis 1 [mm]: 52,5

    S94008KK

    Specifikacija

    Markė
    Chevrolet
    Daewoo
    Jeep
    Mazda
    SsangYong
    Modelis
    B-SERIE [1998 - 2009]
    BLAZER S10 [1982 - 1995]
    CHEROKEE [2001 - 2008]
    GRAND CHEROKEE II [1998 - 2005]
    KORANDO [1996 - 2007]
    MUSSO [1995 - 2005]
    MUSSO [1995 - 2007]
    REXTON [2002 - 2012]
    WRANGLER II [1996 - 2009]
    WRANGLER I [1986 - 1996]

    Nėra apžvalgos

    ASHIKA66-00-099
    ASHUKI by PalidiumUS103903
    BLUE PRINTADA103903
    BLUE PRINTADC43910
    BLUE PRINTADM53907
    CHRYSLER04728937
    CHRYSLER4728937
    CHRYSLER4882793
    CHRYSLER8126614
    CHRYSLER83503115
    CHRYSLERJ0994173
    CHRYSLERJ3202655
    CHRYSLERJ4485624
    CHRYSLERJ4487436
    CHRYSLERJ4488016
    CHRYSLERJ8130297
    CHRYSLERK04728937
    FEBESTASN-A60F
    GMBG5-153X
    IAP QUALITY PARTS308-00021
    IAP QUALITY PARTS308-00022
    IAP QUALITY PARTS308-10020
    IAP QUALITY PARTS308-10020E
    IAP QUALITY PARTS308-11070
    IPS PartsICT-10099
    JAPKO66099
    JEEP04882793
    JEEP4882793
    JEEP5015694AB
    JEEPJ906926
    JEEPJ906929
    JEEPK04882793
    JEEPKJ8126614
    KAISHINJU003
    MDRMUJ-8099
    MITSUBISHIMJ906929
    MITSUBISHIML130224
    RED-LINE11JE006
    RED-LINE11MZ000
    RED-LINE11NI000
    SPIDANU 100
    STELLOX84-67308-SX
    TATA8130750
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS
    close PIRKINIŲ KREPŠELIS

    Prisijunkite prie savo paskyros

    Jau turite paskyrą?
    Prisijunkite Arba Atstatykite Slaptažodį